-->

Wyniki nieoficjalne:

Półmaraton Szlakiem RIESE

Miejsce Imie Nazwisko Miejscowość Nr startowy Klub Czas
1 DANIEL KRASULAK WROCŁAW 191 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 01:29:04.7580
2 PAWEŁ CZERNIAK SOSNÓWKA 16 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA 01:29:44.7660
3 Jan Wolański OŁAWA 217 01:30:28.8310
4 JERZY JAGIELSKI JAWOR 38 FENIKS LEGNICA 01:32:48.7080
5 LESZEK KONONOWICZ ŻMIGRÓD 54 #SOBASTEAM 01:33:11.0400
6 JACEK SOBAS KĘDZIERZYN-KOŹLE 125 #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLSKA 01:34:47.2480
7 KAMIL WOLSKI POZNAŃ 216 01:34:52.3490
8 DARIUSZ SKROK NAMYSŁÓW 210 HARDCORE HOLIDAYS 01:36:44.3240
9 DAMIAN CABAJ ŚWIDNICA 9 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 01:36:54.5580
10 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW MARCINOWICE 157 GLKS MARCINOWICE 01:37:22.0290
11 MARCIN NOWAKOWSKI WROCŁAW 92 01:38:08.4390
12 MARIUSZ PIASECKI GODZIKOWICE 213 01:38:50.7620
13 DARIUSZ KARCZYŃSKI OLEŚNICA 208 CAŁA OLEŚNICA BIEGA 01:39:03.7410
14 ALAN DOBROWOLSKI BOGUSZÓW-GORCE 21 01:39:21.7590
15 FILIP SZUSZKIEWICZ MIEROSZÓW 145 SMALL GIRL MEDIUM BOY 01:39:46.4210
16 Mariusz Kostasz GŁUSZYCA 190 01:39:59.4770
17 ADAM ŚWIDA WROCŁAW 225 GET RUN 01:40:45.3320
18 Daniel Traczyński ŚWIDNICA 219 01:40:58.4360
19 ŁUKASZ KOWALSKI GŁUSZYCA 57 01:41:08.0770
20 PAWEŁ STRZELCZYK WAŁBRZYCH 186 KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR 01:41:52.8010
21 KRZYSZTOF GREGORCZYK KAMIENNA GÓRA 33 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 01:42:09.2890
22 ONDŘEJ PENC MEZIMĚSTÍ 105 CYKLO TONY 01:42:12.5050
23 Jarosław Czarny WROCLAW 197 #SOBASTEAM 01:42:15.6850
24 PIOTR BUGA WROCŁAW 7 NOKIA 01:42:24.6390
25 ROBERT PONTUS OLEŚNICA 114 CAŁA OLEŚNICA BIEGA 01:42:28.5550
26 PAWEŁ POSŁUSZNY WROCŁAW 172 AWF Wrocław 01:42:30.6900
27 WOJCIECH MARKOWSKI LUBACHÓW 74 MARCUS TEAM 01:43:24.8880
28 ROBERT ZIĘTERSKI KŁODZKO 164 01:44:20.8280
29 TOMASZ JANKOWSKI CHEŁMIEC 39 FENIKS LEGNICA 01:44:43.8840
30 PAULINA JANIK JELENIA GÓRA 215 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA 01:45:47.9520
31 ANDRZEJ SZPYT GUBIN 144 01:45:48.8020
32 Mariusz Cetnarowski WROCLAW 204 Perła TEAM 01:46:03.1000
33 TOMASZ MOSUR WROCŁAW 83 #SOBASTEAM 01:47:15.5610
34 KRZYSZTOF NIEKRASZ ŚWIDNICA 90 BIEGOWA ŚWIDNICA 01:47:24.5950
35 Krzysztof Paprocki Polkowice 192 01:47:41.7980
36 KRZYSIEK PRUCIAK OŁAWA 195 RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM 01:48:13.2930
37 RYSZARD GURGUL BOGUSZOW-GORCE 35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 01:48:49.3780
38 ANDRZEJ LAMEK OSTRZESZÓW 64 01:49:29.3920
39 KONRAD PERDEK WROCŁAW 106 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 01:49:36.3630
40 Małborzata Labus WROCLAW 196 #SOBASTEAM 01:49:40.6710
41 DOMINIK PIZIEWICZ TRZEBNICA 110 KAMILNOTEBOOK & SELLTECH 01:49:53.9460
42 MARCIN KACZOR ŚWIĘCIECHOWA 45 01:50:50.1860
43 WOJTEK LEWANDOWSKI WROCŁAW 226 FUDO SHIN AIKI DOJO 01:51:19.0920
44 MARIUSZ KACPRZYK JEDLINA-ZDRÓJ 180 BIEGAJ W JEDLINIE 01:51:38.0610
45 AYSEN SOLAK WROCŁAW 127 SMALL GIRL MEDIUM BOY 01:51:50.4460
46 MIROSŁAW MAGIERA WAŁBRZYCH 182 FAURECIA WAŁBRZYCH 01:52:26.3260
47 ADRIAN NOLBRZYK OSIECZNA 91 GREATGRATULA (SP) 01:52:36.4820
48 Artur Waszczyszyn Kudowa 188 01:52:54.1560
49 MARIUSZ DUDEK RUDA ŚLĄSKA 23 01:53:09.7550
50 MARIUSZ CICHOCKI JEDLINA 13 BIEGAJ W JEDLINIE 01:53:40.9380
51 ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 37 MSPORT RCS TEAM LUBIN 01:53:47.1340
52 ARTUR NIEDŹWIEDZKI LUBIN 199 MSPORT RCS TEAM LUBIN 01:53:48.2070
53 ANIA NIEDŹWIEDZKA LUBIN 198 MSPORT RCS TEAM LUBIN 01:53:48.6440
54 JAKUB AUGUSTYNIAK RAWICZ 2 01:54:01.0770
55 SEBASTIAN BEDNARZ OTMUCHÓW 5 01:54:09.4250
56 AGATA LIS KRAKÓW 66 01:54:12.0930
57 PAWEŁ GRZESIK ŚWIEBODZICE 177 SOR WAŁBRZYCH 01:54:29.5790
58 RAFAŁ WOŹNIAK BRZEG DOLNY 159 PCC SQUAD 01:54:36.3030
59 RAFAŁ DEC BIERUTÓW 19 01:54:47.8070
60 ALEKSANDER SOBIERAJ WALIM 126 GRUPA BIEGOWA WALIM 01:55:05.8640
61 MAREK MUSIAŁ BYSTRZYCA GÓRNA 86 BYSTRZYCKI EXPRES 01:55:15.2380
62 DARIUSZ RESPONDEK WROCŁAW 120 01:55:25.2500
63 KRZYSZTOF TOMCZYK ŚWIDNICA 149 BIEGOWA ŚWIDNICA 01:55:27.2690
64 PIOTR ZAGAŁA ŚWIDNICA 161 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL 01:55:32.8050
65 WOJCIECH CEPIELIK PUSTELNIK 10 SUDETY-PUSTELNIK 01:55:34.3030
66 KAMIL ZARZYCKI BRZEG DOLNY 187 PCC SQUAD 01:55:35.6140
67 MICHAŁ MICHALAK WAŁBRZYCH 77 RONAL POLSKA RUN 01:56:15.6660
68 PAWEŁ LIS BRZEG DOLNY 67 PCC SQUAD 01:56:17.6900
69 MARCIN KOCIK WROCŁAW 51 FATBOY SPRINT 01:56:45.0870
70 DAMIAN MYSZKOWSKI KRUKÓW 88 01:56:45.3360
71 MALWINA JACHOWICZ WROCŁAW 179 SALCO GARMIN TEAM 01:56:55.3820
72 IZABELA WOLAK JAWOR 158 FENIKS LEGNICA 01:57:12.2760
73 MARIAN SUSZ SOBÓTKA 136 KB SOBÓTKA 01:57:46.8950
74 SŁAWOMIR SZKLARZ ŚWIEBODZICE 143 01:58:20.1370
75 ALEKSANDER RZECZKOWSKI NAMYSŁÓW 211 NTT TRIADA NAMYSŁÓW 01:58:31.6960
76 Tomasz Łuszczakiewicz LUBIN 200 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 01:58:38.4050
77 IRENEUSZ OLBERT BRZEG DOLNY 95 PCC SQUAD 01:58:47.8580
78 MIROSŁAW WIERZBICKI OTMUCHÓW 153 NYSA BIEGA 01:58:56.9370
79 MARCIN BĘŚ JORDANÓW ŚLĄSKI 176 JUDO SOBÓTKA 01:59:06.8430
80 WALDEMAR WŁODARCZYK BRZEG DOLNY 175 WIKTOR TEAM 01:59:07.6070
81 MICHAŁ WODZYŃSKI WARSZAWA 156 01:59:10.1950
82 ŁUKASZ RAKOWSKI BRZEG DOLNY 118 PCC SQUAD 01:59:11.5380
83 KATARZYNA KRYM SMOLEC 60 NIGHT RUNNERS WROCŁAW/MATNER RUNNING TEA 01:59:20.3050
84 KRZYSZTOF MŁYNARCZYK BIELAWA 81 01:59:23.9710
85 MIROSŁAW SKRZYPCZAK KATOWICE 122 BALANS TEAM KATOWICE 01:59:30.5690
86 TOMASZ MRÓWCZYŃSKI SARBINOWO 84 KS SOKÓŁ GĄSAWA 01:59:35.0770
87 MARCIN PAŁYS NOWA RUDA 100 AKTYWNA NOWA RUDA 01:59:43.3920
88 RYSZARD NESTEREWICZ KŁODZKO 218 L.K.S.ISKRA JASZKOWA 01:59:50.0400
89 Paweł Sakowicz WAŁBRZYCH 223 01:59:51.4750
90 Kamil Pernej WAŁBRZYCH 222 02:00:41.9250
91 WOJTEK OSOWSKI ZACHEŁMIE 97 TEAM PODGÓRZYN- GMINA PRZYJAZNA Z NATURY 02:00:51.7530
92 PIOTR MATYJANKA LUBIN 76 02:01:02.0800
93 ROMAN STRYJAKIEWICZ BARANÓW 134 02:01:03.2500
94 ANNA GEMZA KATOWICE 30 BALANS TEAM KATOWICE 02:01:04.7480
95 MARCIN ŁYKO WROCŁAW 70 02:02:09.7650
96 MACIEJ MICHNIKOWSKI POZNAŃ 78 02:02:16.2690
97 WIESŁAW STACHOWIAK WROCŁAW 129 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:02:18.3750
98 HENRYK OSTROPOLSKI DZIERŻONIÓW 98 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 02:02:23.2260
99 MIREK PATYK WIŚNIOWA 102 02:02:32.9470
100 SEBASTIAN KONOPKA WROCŁAW 55 02:03:01.7780
101 EWELINA ŚWIĄTEK WROCŁAW 147 SPARTANIE DZIECIOM/ KB ERGO 02:03:16.4570
102 Tomasz Chyła Gdynia 205 02:03:21.2150
103 WIESŁAW KAMIŃSKI ŚWIĘCIECHOWA 224 DKMEDIC TEAM 02:03:32.2590
104 MARCIN CHORZĘPA JELCZ-LASKOWICE 12 02:04:24.3350
105 BARTLOMIEJ ŚRÓDKA TRZEBNICA 146 02:04:35.0360
106 PRZEMYSŁAW KUCHAREWICZ SIECHNICE 61 LOTNA GRUPA ZOŚKA 02:04:43.3500
107 MARCIN SZARADOWSKI ŚWIDNICA 140 ORŁY JEZUSA 02:04:44.1610
108 PRZEMYSŁAW JANUCHTA LUBIN 40 MSPORT TEAM LUBIN 02:05:07.7780
109 WOJTEK JAROCKI WOŁÓW 41 02:05:12.3680
110 JACEK SZANDAŁA OLEŚNICA 139 CAŁA OLEŚNICA BIEGA 02:05:14.8490
111 DAMIAN FRYBEL OBRA 28 02:05:15.1450
112 EWA PASTUSZEŃKO WAŁBRZYCH 101 ENJOY THE SILENCE 02:05:17.6410
113 MAREK PORĘBSKI TARGOWISKO 116 DZIEWIĄTY 02:06:10.6480
114 JUSTYNA BORKOWSKA SĘDZISŁAW 6 02:06:17.9020
115 ADAM SYNOWIEC ŻMIGRÓD 137 KB SUKCES ŻMIGRÓD 02:06:31.9570
116 ZBIGNIEW ANGULSKI WARTA 1 02:07:05.2150
117 MIROSŁAW GIERAS GLIWICE 201 02:07:42.3280
118 BARBARA OLSCHIMKE-MARMUROWICZ KATOWICE 96 NIGHT RUNNES ŚLĄSK 02:08:09.5640
119 ADAM MAKOS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 72 AUGUSTEAM 02:08:12.9330
120 KONRAD KACZMAREK WROCŁAW 181 02:08:29.2800
121 TOMASZ WRÓBEL WROCŁAW 160 GlobalLogic SA 02:08:33.6320
122 KAROL SZCZEPANIAK GŁOGÓW 173 CROSS STRACEŃCÓW TEAM 02:08:37.8290
123 Tomasz Zimny BRZEG DOLNY 194 WIKTOR TEAM 02:08:47.2510
124 DARIA GŁĄB PRUDNIK 32 ATHLETICS NYSA 02:08:58.5600
125 ŁUKASZ FRANKÓW GŁUSZYCA 27 02:09:42.9860
126 TOMASZ PIĄTKOWSKI GŁUSZYCA 108 KB FAURECIA WAŁBRZYCH STOOR 02:10:04.8100
127 KATARZYNA PAWLAK ŚWIDNICA 104 BIEGOWA ŚWIDNICA 02:10:27.8970
128 JUSTYNA NIEKRASZ ŚWIDNICA 89 BIEGOWA ŚWIDNICA 02:10:28.0840
129 KRZYSZTOF BOCZULA BIELAWA 189 WKB PIAST WROCŁAW 02:10:28.2380
130 STANISŁAW KOGUT ŚWIDNICA 35 BIEGOWA ŚWIDNICA 02:10:28.3820
131 PRZEMYSŁAW STOCHAJ POZNAŃ 133 02:10:44.9690
132 DANIEL JEZIERSKI WROCLAW 43 02:11:05.8800
133 Rafał Lewandowski WAŁBRZYCH 221 02:11:11.1070
134 Aleksandra Budzyńska WAŁBRZYCH 228 02:11:22.6180
135 WOJTEK ŻEBRACKI PRUDNIK 166 02:11:45.7040
136 KINGA ŁAMPIKA SMOLEC 68 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:11:58.8420
137 MIROSŁAW MŁODOŻENIEC SOBÓTKA 80 REMBERTÓW TEAM 02:12:14.9160
138 REMIGIUSZ CHOCHOLSKI STRZEGOM 11 02:12:45.0210
139 HENRYK BALKIEWICZ LEGNICA 202 KB LEW LEGNICA 02:13:00.7730
140 TERESA WARZECHA PACZKÓW 151 ATHLETICS NYSA 02:13:03.3000
141 Anna Mazur LUBAŃ 220 02:13:07.8390
142 ZBIGNIEW CZERWONKA WROCŁAW 18 1983 02:13:31.2070
143 RYSZARD PISZCZEK WROCŁAW 227 WKB PIAST WROCŁAW 02:13:31.2070
144 TOMASZ KRUPIANIK WROCŁAW 59 02:13:56.0730
145 Adam Borkowski WAŁBRZYCH 230 02:14:05.7450
146 Jarosław Rodak WAŁBRZYCH 229 02:14:06.3530
147 MARCIN SZCZEPANKIEWICZ WROCŁAW 142 PCC SQUAD 02:14:45.7250
148 BARTEK CIESIELSKI ŚWIDNICA 14 02:14:48.4550
149 JACEK HORSZCZARUK WARSZAWA 214 JOŻIN Z BAŻIN 02:15:43.3490
150 KRZYSZTOF MACHOWSKI JEDLINA ZDRÓJ 71 BIEGAJ W JEDLINIE 02:15:56.0170
151 MARCIN ODZIMKOWSKI MROWINY 94 02:16:35.5120
152 SABINA JELEWSKA GŁUSZYCA 42 GŁUSZYCA 02:16:39.2400
153 ŁUKASZ POKRZYK ROZTOKA 113 ORŁY JEZUSA 02:16:41.0030
154 SYLWESTER ŻUCHORA BRZEG DOLNY 167 WIKTOR TEAM 02:17:07.8330
155 ADAM PYTA WAŁBRZYCH 117 02:17:20.6870
156 KRZYSZTOF OCHNIO KĘPNO 93 02:17:46.1140
157 JOANA PIKUL ŚWIEBODZICE 185 02:17:56.7370
158 ROMAN WALIGÓRA RADWANICE 150 PELIKANY DRUŻYNA SZPIKU RADWANICE 02:18:33.0510
159 SŁAWOMIR FIGUŁA BRZEŹNICA 26 02:18:43.0820
160 MAGDALENA MRUK OŁAWA 85 SWIM ACADEMY OŁAWA 02:18:48.1210
161 Daniel Holko Mrozów 231 02:18:53.9960
162 BARBARA POPEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 115 02:19:34.1520
163 AGNIESZKA DUDEK RUDA ŚLĄSKA 22 NIGHT RUNNERS 02:21:30.3350
164 PIOTR SZARADOWSKI ŚWIDNICA 141 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 02:21:31.6920
165 DOMINIK SROKOWSKI WROCŁAW 128 DELOITTE ADVENTURE TEAM 02:22:08.5080
166 DOROTA MITEK ŻMIGRÓD 79 02:22:15.9800
167 Jarosław Włodarczyk KŁODZKO 209 02:23:09.6790
168 MIRONA ZIELIŃSKA WROCŁAW 163 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:23:28.8840
169 MARCIN ZYGADŁO OLEŚNICA 165 02:23:42.9810
170 ADAM MUSUR OLEŚNICA 87 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA 02:23:46.6630
171 MICHAŁ POCIĘGIEL RADZISZÓW 112 02:24:00.5940
172 JERZY MARYNOWSKI WROCŁAW 183 Z BIEGIEM NATURY 02:25:39.6390
173 RAFAŁ SADŁOWSKI WROCŁAW 121 02:25:51.3120
174 CEZARY ŻUKOWSKI KOSZALIN 169 ROZBIEGANY KOSZALIN 02:26:10.4800
175 MARZENA MICHALEC WAŁBRZYCH 184 KOBIETAWBIEGU.PL 02:26:20.5730
176 JOLANTA SKUBISZEWSKA ATH 123 TRIATH 02:26:29.9630
177 KRYSTYNA FESZ-CHLEBOWSKA WOŁÓW 25 WOŁÓW BIEGA 02:26:39.1350
178 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA 58 02:26:57.5570
179 MARTA GULACZ WAŁBRZYCH 178 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 02:27:54.9180
180 JOANNA KARCZYŃSKA OLEŚNICA 207 CAŁA OLEŚNICA BIEGA 02:29:00.3730
181 KATARZYNA CZERWONKA KRAKÓW 17 02:29:01.2430
182 GRZEGORZ KMIECIK WAŁBRZYCH 49 KMIECIK TEAM 02:31:15.1220
183 WOJCIECH DZIUBA JAWOR 24 FENIKS LEGNICA 02:31:15.3250
184 ŁUKASZ LIPIŃSKI BRZEG DOLNY 65 TEAM FIVE 02:31:19.5830
185 AGATA WISZNIOWSKA WROCŁAW 154 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:31:20.3630
186 AGATA KIEŁBUS NIEDŹWIEDZICA 47 SOWIE TEAM 02:32:18.3800
187 Natalia Paprocka Polkowice 193 02:34:24.3190
188 ROMAN KRZECZKOWSKI ŚWIDNICA 212 02:37:06.7880
189 TOMASZ PLOCH GLIWICE 111 TOKA BHP 02:39:19.6470
190 ANDRZEJ DEJA OPOLE 20 02:40:56.4220
191 PIOTR UMÓW LEGNICA 203 02:42:32.3630
192 KAMIL STECZEK WROCŁAW 132 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:43:26.4650
193 PIOTR CZECHOLIŃSKI LESZNO 15 LESZNO LIMITS RUNNERS 02:43:50.5520
194 ZBIGNIEW KNOP LESZNO 50 LESZNO LIMITS RUNNERS 02:43:52.3140
195 JOANNA KUCZYŃSKA WOŁÓW 63 WOŁÓW BIEGA 02:48:24.1350
196 PAWEŁ BĘBAS WROCŁAW 174 02:50:24.4120
197 KAMIL HADRYŚ JAROSŁAW 36 TRZECH KUMPLI 02:52:10.9750
198 ANNA ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA KRAKÓW 148 BIEGAM BO MOGĘ 02:52:11.5840
199 MATEUSZ MOSKWIAK KRAKÓW 82 TRZECH KUMPLI 02:52:13.1330
200 KRZYSZTOF BURY KRAKÓW 8 TRZECH KUMPLI 02:52:26.6370
201 KATARZYNA KARBOWNIK-URBAŃSKA NIEDŹWIEDZICA 46 SOWIE TEAM 02:53:47.5980
202 ANNA PERNEJ WAŁBRZYCH 107 02:55:32.1240
203 AGATA STECZEK WROCŁAW 131 NIGHT RUNNERS WROCŁAW 02:59:41.4660
204 KATARZYNA KUCZEK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 62 PGB SPORTOWA PACZKA 02:59:49.0010
205 KRYSTIAN MARMUROWICZ KATOWICE 75 02:59:57.6210
206 ANDRZEJ BARANOWSKI ŚWIĘTOSZÓW 3 XX BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ W ŚWIĘTOS 03:04:27.8460
207 KAMIL PIĄTY PILICA 109 5IATKA TEAM 03:06:33.3990
208 KATARZYNA WIŚNIEWSKA-PIĄTY PILICA 155 5IATKA TEAM 03:06:33.9770
209 EWA MAZURCZAK WROCŁAW 171 KOBIETAWBIEGU.PL 03:07:03.3810
210 MARZENA KOCYŁA RUDNIK 52 TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 03:17:32.7890
211 JADWIGA STAGROWSKA LEWIN BRZESKI 130 LEWIN BIEGA 03:18:11.3670
212 ZBIGNIEW ŻUK WAŁBRZYCH 168 KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR 03:20:35.8820
213 WITOLD RADKE WAŁBRZYCH 206 100 MARATHON CLUB 03:20:39.0480