V PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, dnia: 2021-06-13

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Kolisz Andrzej - Organizacja
Kujawka Ula i Piotr- Treningi i logistyka
Swoboda Marek - Treningi

Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: biuro@pomiarownia.pl
www: www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=riese

Opis zawodów



Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. V PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE , 21.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

V PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 21.50 km, Podbiegi : 755 m, Zbiegi : 755 m,
Start : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26, Meta : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26
Limit uczestników : 150
Liczba bufetów na trasie biegu : 1
Dotychczasowy rekord trasy : 01:25:41
Rekord należy do : Penc Ondrej - Meziměsti, Republika Czeska

Cena pakietów :
Od 2020-02-01 do 2020-02-29 - 50.00 zł
Od 2020-03-01 do 2020-03-31 - 60.00 zł
Od 2020-04-01 do 2020-04-30 - 70.00 zł
Od 2020-05-01 do 2020-06-30 - 90.00 zł
Od 2020-07-01 do 2020-12-31 - 100.00 zł
Od 2021-01-01 do 2021-01-17 - 140.00 zł
Od 2021-01-18 do 2021-05-31 - 80.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy :
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 172
Limit pakietów startowych: 150
Liczba opłaconych pakietów startowych: 152

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ANGULSKI ZBIGNIEW WARTA POLSKA M50 TAK
0++ ANUSZ ADAM ŻARÓW POLSKA M30 NIE
0++ ARCISZEWSKI MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M40 TAK
0++ BALCER ANNA MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE K40 TAK
0++ BARCZAK ROBERT RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ BASIŃSKA MARTA LESZNO POLSKA RUN TEAM RYDZYNA K40 TAK
0++ BEDNARZ KRZYSZTOF WROCŁAW POLSKA WALECZNI NIEZNISZCZALNI M30 TAK
0++ BERNAT PIOTR GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ BĘBAS PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ BIELA MICHAŁ MOKRZESZÓW POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 NIE
0++ BIERNACIK JACEK KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA M50 TAK
0++ BŁASZCZYK TOMASZ WARTA POLSKA M40 TAK
0++ BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ GŁOGÓW POLSKA M30 TAK
0++ BOBER DOROTA JAWOR POLSKA K40 TAK
0++ BOJEK BEATA RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA K40 TAK
0++ BOJEK ŁUKASZ RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ BORYS KATARZYNA GŁUSZYCA POLSKA K30 TAK
0++ BOSY JOANNA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ BOŻEK GRZEGORZ CHOCIANÓW POLSKA M40 TAK
0++ CHOŁUJ ADRIANA WARSZAWA POLSKA K30 TAK
0++ CHRZĄSZCZ MARIUSZ LUBIN POLSKA NA SZARYMKOŃCU M40 TAK
0++ CHUDY ARIEL RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ CHUDY TOBIASZ RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ CIESIELSKI KAROL RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ CZACZYK ŁUKASZ POZNAŃ POLSKA M30 TAK
0++ CZĄSTKA KRZYSZTOF SWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 NIE
0++ CZUCHWICKI MAREK WROCŁAW POLSKA - M40 TAK
0++ CZYCZERSKI JACEK ROGOŹNICA POLSKA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC' M50 TAK
0++ ĆWIKŁA DANIEL GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ DEC RAFAŁ BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DONAJ ADAM KOŚCIAN POLSKA M40 TAK
0++ DUBAS BARTOSZ POZNAŃ POLSKA OTCHLAN.HADESU@GMAIL.COM M30 TAK
0++ DUCH DAWID MYSŁOWICE POLSKA PWC SDC RUNNERS TEAM M30 TAK
0++ ERTMANN MARCIN WARSZAWA POLSKA - M30 TAK
0++ FAJFER ANNA RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA K30 TAK
0++ FAJFER MIROSŁAW RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ FIGAS SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ FLANK PAWEŁ SIECHNICE POLSKA M40 TAK
0++ FROŃSKI TOMASZ WROCŁAW POLSKA WYCHOWANIEWSZACUNKU.PL - FUNDACJA M30 TAK
0++ FURGAŁ DOROTA OLEŚNICA POLSKA ELITERUNNERSCLUB.PL K40 TAK
0++ GAIDA KAROL WROCŁAW POLSKA WROCŁAWSKIE ŚWIRY M20 TAK
0++ GIDASZEWSKA JOLANTA LESZNO POLSKA NESSI K40 TAK
0++ GOŁĘBIOWSKI PIOTREK CHORZÓW POLSKA BĘDZIN TEAM M40 TAK
0++ GOŁUCH ARKADIUSZ ŁAGIEWNIKI POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 TAK
0++ GÓRNICKA EWELINA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ GRABAREK ARTUR ŚWIEBODZIN POLSKA M30 TAK
0++ GRAF REMIGIUSZ LESZNO POLSKA TURBO RUN LESZNO M50 TAK
0++ GREDES MARIUSZ LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ GRYBKO MARIUSZ MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE M30 TAK
0++ GRZEGOREK GRZEGORZ KĄTY WROCŁAWSKIE POLSKA KB KĄTY WROCLAWSKIE M40 NIE
0++ GRZESIK JOANNA GŁUSZYCA POLSKA K40 TAK
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ GWARDIAK KRYSTIAN ŁOMNICA POLSKA JURNY BUHAJ M40 TAK
0++ HAJDUK MARCIN SZCZAWNO ZDROJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ HANDKIEWICZ ROBERT KOSTRZYN WIELKOPOLSKI POLSKA ENTER IF THERE IS NO LIST M50 TAK
0++ HARBUL NATALIA WROCŁAW POLSKA PARKOUR WROCŁAW K30 TAK
0++ HARBUL RYSZARD WROCŁAW POLSKA PARKOUR WROCŁAW M50 TAK
0++ HICKIEWICZ LUDWIK CHRZĄSTAWA MAŁA POLSKA M40 TAK
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA NSK RUNS M40 TAK
0++ IZYDORSKI KAROL OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLSKA M40 TAK
0++ JAKUBCZYK EDYTA MONIKA PUŁTUSK POLSKA K30 TAK
0++ JAKUBOWSKI RAFAŁ GOSTYŃ POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ JANISZEWSKI MATEUSZ SWIEBODZICE POLSKA RUNFIT M30 TAK
0++ JEDWABNY PIOTR WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ JÓZWIK PIOTR WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ JUREK MICHAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KACZOR MARCIN ŚWIĘCIECHOWA POLSKA M40 TAK
0++ KARANKIEWICZ GRZEGORZ LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M30 TAK
0++ KARPOWICZ RAFAL WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KASICA ARKADIUSZ MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE M40 TAK
0++ KASPERSKA SYLWIA CHOCIANÓW POLSKA K40 TAK
0++ KASZYŃSKI TOMEK LUBOŃ POLSKA M40 TAK
0++ KAŹMIERCZAK RENATO WILKOWICE POLSKA M30 TAK
0++ KIEROŃSKI ŁUKASZ ZDUNY POLSKA M40 TAK
0++ KIŃCZYK TOMASZ OŁAWA POLSKA BIEGAJ OŁAWO M40 NIE
0++ KIRKIEWICZ IRENEUSZ OŁAWA POLSKA KOLEGA MAĆKA OŁAWA M40 TAK
0++ KLIMECKI KRZYSZTOF BOGUSZÓW-GORCE POLSKA NSK RUNS M20 NIE
0++ KORCZYŃSKI ŁUKASZ ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA POGORZAŁA M40 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KRZYWDZIŃSKI BARTŁOMIEJ BOLESŁAWIEC POLSKA M40 NIE
0++ KUCHARSKI PIOTR GLINIK GM. DESZCZNO POLSKA AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...! M50 TAK
0++ KUPPER PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KYCIA PIOTR RAWICZ POLSKA M50 TAK
0++ LESZCZYŃSKA WERONIKA DESZCZNO POLSKA SYBERIAN HUSKY TEAM K30 TAK
0++ LESZCZYŃSKI MICHAŁ DESZCZNO POLSKA SYBERIAN HUSKY TEAM M40 TAK
0++ LEWIŃSKI ADAM WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ LISOWIEC EWA SIECHNICE POLSKA K20 TAK
0++ ŁACHAN PATRYK WROCŁAW POLSKA WKURW_TEAM M40 TAK
0++ MACIAS WALDEMAR ZIELONA GÓRA POLSKA BIEGAMY ZBIERAMY POMAGAMY M60+ TAK
0++ MACIEJEWSKI DANIEL JEŻÓW SUDECKI POLSKA JURNY BUHAJ M30 TAK
0++ MACIUK KRZYSZTOF LESZNO POLSKA ACTIVE LIFESTYLE M30 TAK
0++ MAĆKOWIAK SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ MADEJ MAREK RADOMIŁÓW POLSKA ENERGETYKA KGHM M50 NIE
0++ MAJCHERCZYK ŁUKASZ WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ MARCINIAK ANNA CHOCIANÓW POLSKA K40 TAK
0++ MAZIAREK ADELA NIEMODLIN POLSKA K30 TAK
0++ MAZIAREK MICHAŁ NIEMODLIN POLSKA M30 TAK
0++ MENES MARCIN LESZNO POLSKA KLUB MATYLDY LESZNO M40 TAK
0++ MICHALAK PIOTR POZNAŃ POLSKA M40 TAK
0++ MICHAŁEK MARIAN KOMORNIKI POLSKA WATAHA M40 TAK
0++ MIERZWA MICHAŁ PRUSICE POLSKA ELITARNI MMA TEAM M30 TAK
0++ MILEWICZ MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MUSIAŁ MAREK BYSTRZYCA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA BYSTRZYCKI EXPRESS M60+ TAK
0++ NAPIÓRKOWSKA KAJA PRUDNIK POLSKA HUSARIA SUDETY K20 NIE
0++ NEUMAN PETR NOWA RUDA POLSKA M50 TAK
0++ NIWISIEWICZ TOMASZ LUBIN POLSKA ENERGETYKA KGHM M40 TAK
0++ NORBERT MICHAŁ ŚWIDNICA POLSKA KB SOBÓTKA M30 TAK
0++ OCZERETKO PAWEŁ LEGNICA POLSKA OBORYGENI M40 TAK
0++ OLBERT IRENEUSZ BRZEG DOLNY POLSKA PCC ULTRA RUNNERS M40 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M60+ NIE
0++ PATYK MIREK WIŚNIOWA POLSKA M40 TAK
0++ PAWLAK AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA K30 NIE
0++ PAWŁOWICZ PIOTR ŚWIDNICA POLSKA M40 TAK
0++ PAWŁOWSKI KRZYSZTOF WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ PENC ONDŘEJ MEZIMĚSTÍ 3 REPUBLIKA CZESKA OWLS WOODS TRAILS M40 TAK
0++ PIETRASZEK ADAM OŁAWA POLSKA M30 TAK
0++ PISOWŁODZKA DAGMARA DĄBROWA GÓRNICZA POLSKA K40 TAK
0++ PŁÓCIENICZAK SYLWIA LESZNO POLSKA RUN TEAM RYDZYNA K40 TAK
0++ PŁÓCIENICZAK WITOLD LESZNO POLSKA RUN TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ POLOCH BARTOSZ LESZNO POLSKA ACTIVE LIFESTYLE M20 TAK
0++ PRZYTULSKA JUSTYNA SOKOLEC POLSKA K40 TAK
0++ RABIEGA MONIKA LESZNO POLSKA LUCKY LUKI K40 TAK
0++ RABIEGA SZCZEPAN LESZNO POLSKA LUCKY LUKI M40 TAK
0++ RADZIEWICZ MAŁGORZATA RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA K40 TAK
0++ RATAJCZAK ARNOLD DĄBCZE POLSKA M40 TAK
0++ RÓG KRZYSZTOF CHOCIANÓW POLSKA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW M40 TAK
0++ RUDNICKI PAWEŁ KROTOSZYN POLSKA M40 TAK
0++ RUDZIEWICZ MARIUSZ RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ SAJDAK MARCIN NOWA RUDA POLSKA M30 NIE
0++ SAJDUDA ADAM WROCŁAW POLSKA POKAZECISWIAT M20 TAK
0++ SAMOLAK ŁUKASZ LĄDEK ZDRÓJ POLSKA 10 BLOG M30 TAK
0++ SIELUTIN WADIM LEGNICA POLSKA KB.LEW LEGNICA 2000 M60+ TAK
0++ SIKORSKI KRZYSZTOF MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE M30 TAK
0++ SŁODKOWSKI KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA K60+ TAK
0++ SOBIESKA KATARZYNA LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA K40 TAK
0++ STACHOWIAK WIESŁAW WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS WROCŁAW M40 NIE
0++ STOCHEL ZBIGNIEW GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ SUCHENIA DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ SWATOWSKI TOMASZ KĄTY WROCŁAWSKIE POLSKA KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE M30 NIE
0++ SYNOWIEC ADAM ŻMIGRÓD POLSKA KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓD M40 TAK
0++ SZAFRANIEC TOMASZ MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE M40 TAK
0++ SZARADOWSKI PIOTR ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ SZCZEPANIK ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SZULC ADAM ZIELONA GÓRA POLSKA M40 TAK
0++ ŚPIEWAK RADOSŁAW ZIELONA GÓRA POLSKA BOHAR PALETY RUN & TRAVEL ZIELONA GÓRA M40 NIE
0++ ŚWIATOWIEC ANNA KRAKÓW POLSKA K40 TAK
0++ ŚWIDA ADAM WROCŁAW POLSKA FIZJOPASJONACI M30 NIE
0++ ŚWIĘTEK-OZDOBA SYLWIA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ TERMENA ANNA JAWOR POLSKA BIEGAMDLAZDROWIAPL K40 TAK
0++ TOMASIK ANDRZEJ ZIELONA GÓRA POLSKA DRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA M50 TAK
0++ TOMASZEWSKI ZDZISŁAW WAŁBRZYCH POLSKA M50 TAK
0++ TOMCZAK BŁAŻEJ RUDNA POLSKA ADRIAN DANILEWICZ GROUP M30 NIE
0++ TWARDOWSKI KRZYSZTOF WROCŁAW POLSKA AMATOR M50 TAK
0++ WAJZER MARIOLA JAWOR POLSKA K40 TAK
0++ WAŚCIŃSKA EDYTA GOŁASZYN POLSKA PĘDZI - PARA K40 TAK
0++ WAŚCIŃSKI ROMAN GOŁASZYN POLSKA PĘDZI - PARA M50 TAK
0++ WDÓWKA KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ WESSELI SŁAWOMIR ŚWIEBODZIN POLSKA SZYBCIEJ NIE MOGĘ M30 TAK
0++ WŁODARCZYK KRYSTIAN WAŁBRZYCH POLSKA GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 NIE
0++ WOSIEK GRZEGORZ GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ WOSZCZYK SEBASTIAN MIĘDZYRZECZ POLSKA MIĘDZYRZECKIE GAZELE M40 TAK
0++ WOŹNIAK ANDRZEJ BRZEG DOLNY POLSKA M50 TAK
0++ WOŹNIAK RYSZARD BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M50 TAK
0++ WOŹNY PAULINA SZCZYTNA POLSKA K20 TAK
0++ WRZESIŃSKI-TWORNICKI PIOTR CZĘSTOCHOWA POLSKA GAPPAG TEAM M40 TAK
0++ ZARABSKA KAMILA WROCŁAW POLSKA WKW K30 TAK
0++ ZARZYCKI KAMIL BRZEG DOLNY POLSKA PCC ULTRA RUNNERS M30 TAK
0++ ZGRAJA LILIANA ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40 TAK
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ ZYGNER SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
Limit pakietów startowych: 150