ULTRA WALIGÓRA RUN CROSS, dnia: 2019-10-05

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi i trasa
Marek Swoboda - Treningi i trasa
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolontariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: biuro@pomiarownia.pl
www: www.waligoraruncross.pl

Opis zawodów

ULTRA Waligóra Run Cross to bieg, z którym musisz się zmierzyć przed najtrudniejszymi biegami górskimi na świecie jak np. UTMB. Sprawdź się na bardzo trudnej trasie. Wyobraź sobie, że na dystansie 53 km pokonasz 2500 m podbiegów, a podbiegi mają ponad 45% nachylenia. Trudności biegu zrekompensują piękne widoki.
Bieg jest zaliczany do klasyfikacji Ligi Biegów Górskich.
Dotychczasowi zwycięzcy:
2018 - Ondrej Penc, Czechy, 4:57:23
2017 - Ondrej Penc, Czechy, 5:04:23
2016 - Nunez Álex Martinez, Hiszpania, 5:05:41
Zmierz się z ULTRA WRC.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. ULTRA WALIGÓRA RUN CROSS , 53.00 km, godzina: 08:00
Czytaj regulamin

ULTRA WALIGÓRA RUN CROSS, godzina: 08:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 53.00 km, Podbiegi : 2500 m, Zbiegi : 2500 m,
Start : Głuszyca, SP nr III Głuszyca, Meta : Głuszyca, SP nr III Głuszyca
Limit uczestników : 150
Liczba bufetów na trasie biegu : 9
Dotychczasowy rekord trasy : 04:57:23
Rekord należy do : Ondrej Penc - Czechy

Cena pakietów :
Od 2019-06-15 do 2019-09-25 - 120.00 zł
Od 2019-10-05 do 2019-10-05 - 180.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy : ULTRA Waligóra Run Cross to bieg, z którym musisz się zmierzyć przed najtrudniejszymi biegami górskimi na świecie jak np. UTMB.
Wykaz szczytów:
1. Rogowiec 870 m n.p.m. - 5,5 km trasy
2. Jeleniec 902 m n.p.m. - 8,0 km
3. Turzyna 895 m n.p.m. - 9,0 km
4. Waligóra 936 m n.p.m. - 11,5 km
5. Ruprechticki Szpiczak 880 m n.p.m. - 15,3 km
6. Kozina 796 m n.p.m. - 20 km
7. Włostowa 905 m n.p.m. - 24,0 km
8. Kostrzyna 906 m n.p.m. - 24,3 km
9. Suchawa 928 m n.p.m. - 24,8 km
10. Stożek Mały 750 m n.p.m. - 30,0 km
11. Stożek Wielki 841 m n.p.m. - 31,3 km
12. Bukowiec 898 m n.p.m. - 36,5 km
13. Ruprechticki Szpiczak 880 m n.p.m. - 42,2 km
14. Široký vrch 839 m n.p.m. - 43,5 km
15. Kościelec 802 m n.p.m. - 44,4 km
16. Słodna 790 m n.p.m. - 45,1 km

Zmierz się z ULTRA WRC.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 106
Limit pakietów startowych: 150
Liczba opłaconych pakietów startowych: 50

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ADAMCZYK MARCIN GOŁUSKI POLSKA BĘDZIE OGIEŃ:) M40 NIE
0++ AUGUSTYNIAK HUBERT ŚWIEBODZIN POLSKA M40 TAK
0++ BAŁYS KATARZYNA STRONIE ŚLĄSKIE POLSKA K30 NIE
0++ BATRANIEC TOMEK LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ BEDNARZ SEBASTIAN OTMUCHÓW POLSKA OTM.B M40 NIE
0++ BOCZULA KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ NIE
0++ BRODA DOMINIK WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ CHOMIAK KATARZYNA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 NIE
0++ CHORĄŻYCZEWSKI MICHAŁ OBORNIKI POLSKA OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY M30 TAK
0++ DITTMANN JOANNA BYDGOSZCZ POLSKA K20 TAK
0++ DOBROWOLSKI ALAN BOGUSZÓW-GORCE POLSKA M20 NIE
0++ DOROBEK AGATA ZABRZE POLSKA K40 TAK
0++ DWORNICKI KAMIL WROCŁAW POLSKA 82.BATALION EWAKUACJI SPRZĘTU M30 NIE
0++ DYDUŁA ŁUKASZ KRAKÓW POLSKA ITAL CAR TEAM M40 NIE
0++ DYDUŁA RENATA KRAKÓW POLSKA ITAL CAR TEAM K40 NIE
0++ DZIUBA PIOTR WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ FLIS DARIUSZ ZABRZE POLSKA OLIMP ZABRZE M50+ TAK
0++ GAŁEK WOJCIECH WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ GŁADYSZ ROBERT BIELAWA POLSKA M40 TAK
0++ GŁÓD TOMASZ BOCHNIA POLSKA SALT RUNNERS BOCHNIA M40 TAK
0++ GRAMZA KATARZYNA RAWICZ POLSKA K30 NIE
0++ GRAßMANN MARIAN LANGENHAGEN NIEMCY DIE GELUTSCHTEN DROPSE M30 TAK
0++ GRZEGRZÓŁKA NORBERT WAŁBRZYCH POLSKA POMODOROWA /WAŁBRZYSKIE MORSY I OKOLICE M30 NIE
0++ GRZELKA TOMASZ ŚREM POLSKA RUNNER'S POWER M40 NIE
0++ GRZESIK JOANNA GLUSZYCA POLSKA K40 TAK
0++ HARASIUK ADAM WROCŁAW POLSKA ALIANCA DE MISERICORDIA M30 TAK
0++ HENEL MARCIN GŁUSZYCA POLSKA NSK RUNS M30 NIE
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA NIGHT RUNNERS M30 TAK
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ JAKUBOWSKI SYLWESTER BOGUSZÓW-GORCE POLSKA AKADEMIA RUCHU M40 NIE
0++ JANKOWIAK KRZYSZTOF KROSINKO POLSKA MARCO M40 NIE
0++ JAROSZCZAK PAWEŁ POZNAŃ POLSKA M20 NIE
0++ JARZĄBEK KRZYSZTOF WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KALISZCZAK DAWID JAWOR POLSKA M40 NIE
0++ KĘSICKA AGNIESZKA GDYNIA POLSKA RUNEDA K30 NIE
0++ KIEDOWSKI ARTUR WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ KOŁODZIEJ PAWEŁ CZERNICA POLSKA M40 TAK
0++ KOPEĆ MARIUSZ ŚWIDNICA POLSKA M30 NIE
0++ KOSTERA KATARZYNA WARSZAWA POLSKA VEGE RUNNERS K30 NIE
0++ KOSTERA TOMASZ WARSZAWA POLSKA VEGE RUNNERS M40 NIE
0++ KOVACIK MICHAL GARBSEN SŁOWACJA M30 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KOZŁOWSKI WOJCIECH LISOWICE POLSKA M50+ NIE
0++ KROK ROBERT GŁUSZYCA POLSKA M50+ NIE
0++ KUCZERA RAFAŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA M40 TAK
0++ KUŚ GRZEGORZ OLKUSZ POLSKA OSOBA PRYWATNA M40 TAK
0++ LEŚNIAK ANNA BOCHNIA POLSKA SALT RUNNERS BOCHNIA K30 TAK
0++ LEŚNIAK MARCIN BOCHNIA POLSKA SALT RUNNERS BOCHNIA M40 TAK
0++ LIPIŃSKI DANIEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ POLSKA BIEGIEMPRZEZGÓRY M30 NIE
0++ LOMPART AGNIESZKA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 NIE
0++ ŁAGODA ŁUKASZ ZAWONIA POLSKA AKTIV REHABILITACJA M30 NIE
0++ ŁUKAWSKI KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M30 NIE
0++ ŁYCZKOWSKI KAMIL WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ MACIAS WALDEMAR ZIELONA GÓRA POLSKA DRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA M50+ NIE
0++ MAJEWSKI MACIEJ PSZENNO POLSKA 1980 M30 NIE
0++ MAJEWSKI SEBASTIAN WAŁBRZYCH POLSKA 1984 M30 TAK
0++ MAŁYGA GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MILEWICZ DANIEL BOLESŁAWIEC POLSKA M30 NIE
0++ MOCZEK TOMASZ GŁOGÓW POLSKA CROSS STRACEŃCÓW TEAM M40 NIE
0++ MOSZKOWSKI BOGDAN KOBIERZYCE POLSKA M50+ TAK
0++ MUSIELAK MAREK POZNAŃ POLSKA M&M&M&M M30 TAK
0++ NARECKI JAROSŁAW KRUSZYN POLSKA M40 NIE
0++ OCZERETKO PAWEŁ LEGNICA POLSKA OBORYGENI M40 NIE
0++ OLSZEWSKI TOMASZ JEDLINA ZDRÓJ POLSKA GIRA SIĘ KRĘCI M30 NIE
0++ OSUCH PIOTR NYSA POLSKA NYSA BIEGA M40 TAK
0++ PALUSZKIEWICZ ROBERT LUBIN POLSKA MKS CUPRUM LUBIN M40 NIE
0++ PANUFNIK MARCIN SZCZAWNO-ZDRÓJ POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 NIE
0++ PATYK MIREK WIŚNIOWA POLSKA M40 NIE
0++ PAŹ ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ PELJAK MARIUSZ SOBOTKA POLSKA GRZMOTOMOCNI SOBÓTKA M30 NIE
0++ PENC ONDŘEJ MEZIMĚSTÍ 3 REPUBLIKA CZESKA OWLS WOODS TRAILS M40 NIE
0++ PIĄTKOWSKI MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA GIRA SIĘ KRĘCI M30 NIE
0++ PIĄTKOWSKI TOMASZ GŁUSZYCA POLSKA GIRA SIĘ KRĘCI M30 NIE
0++ PITOŃ PAWEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA M30 NIE
0++ POBIEDZIŃSKA KAROLINA SOSNOWIEC POLSKA K30 TAK
0++ PRUTA RAFAŁ WARSZAWA POLSKA M40 NIE
0++ RADZIEMSKI PAWEŁ OSIECZNA POLSKA VIACON M30 NIE
0++ SIERADZKA RENATA ŚWIDNICA POLSKA WADERA TEAM K40 TAK
0++ SIERAKOWSKI MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ SKRZEK MARCIN WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M30 TAK
0++ SŁOWIŃSKI GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 NIE
0++ SOBIESKA KATARZYNA LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA K40 TAK
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA ELITERUNNERSCLUB.PL M50+ NIE
0++ STEFANOWSKI EDWARD BRZEG DOLNY POLSKA PCC RUNNING SQUAD M30 TAK
0++ STROJEK GRZEGORZ PRZEMKÓW POLSKA M40 TAK
0++ STYCZEŃ JUSTYNA ZABRZE POLSKA K30 TAK
0++ SYPEK DAMIAN SOSNOWIEC POLSKA M30 TAK
0++ SZCZEPANIAK JADWIGA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI POLSKA KSSTASZEWSCY K50+ TAK
0++ SZCZEPANIAK MACIEJ WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ SZEMIEL MACIEJ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ TEKIELE JACEK LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M40 TAK
0++ TĘCZA DARIUSZ JEDLINA ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M50+ NIE
0++ TŁUŚCIK MATEUSZ WROCŁAW POLSKA SKB KRAŚNIK M20 NIE
0++ TOMASZEK SEBASTIAN BRZEZINKA ŚREDZKA POLSKA RUNNING ACADEMY M40 TAK
0++ TOMASZEWSKI PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA POLSKA M40 TAK
0++ TOMCZAK AGNIESZKA BYDGOSZCZ POLSKA K40 NIE
0++ TURLEJ WOJCIECH ŚRODA ŚLĄSKA POLSKA M30 NIE
0++ URBANSKI RAFAL WALBRZYCH, POLSKA POLSKA M40 TAK
0++ WALIGÓRA ROMAN RADWANICE POLSKA PELIKANY DRUŻYNA SZPIKU RADWANICE M40 TAK
0++ WDÓWKA KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ WEYNA RAFAŁ KICIN POLSKA BIAŁY DOMEK KICIN M40 NIE
0++ WIĘCKIEWICZ MIROSŁAW NYSA POLSKA NYSA BIEGA M40 TAK
0++ WYDRA MARIUSZ STARE BABICE POLSKA M40 NIE
0++ ZIĘBA MAREK SOBÓTKA POLSKA GRZMOTOMOCNI SOBÓTKA M40 NIE
0++ ŻAK ADAM DOBROSZYCE POLSKA M30 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 106
Limit pakietów startowych: 150
Liczba opłaconych pakietów startowych: 50