XXVII BIEG JEŻA, dnia: 2019-05-01

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Mieroszów
Organizator:
Burmistrz Miasta i Gminy Mieroszów
Mieroszowskie Centrum Kultury
Ul. Żeromskiego 28
58-350 Mieroszów
tel.fax /74/880-12-68
Koordynator:
Łukasz Łabiak
Telefon: +48 604-493-717
E-mail: lukaszlabiak@mck.pl
www:

Opis zawodów

Gmina Mieroszów oraz Mieroszowskie Centrum Kultury zapraszają na jubileuszowy XXVII Bieg Jeża. UWAGA! Z tej okazji organizatorzy znieśli wszelkie opłaty startowe. Tak więc możesz przebiec sudecki klasyk, w fantastycznym terenie, zupełnie za darmo!
Celem wydarzenia jest promocja aktywności ruchowej i popularyzacja masowych biegów przełajowych oraz popularyzacja walorów Gminy Mieroszów.
Bieg przeznaczony jest dla dzieci młodzieży (Bieg Jeżyków) oraz osób dorosłych. Dystanse dostosowane będą do wieku. Bieg główny (dorośli) będzie się odbywał na dystansie 6 km.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. XXVII BIEG JEŻA , 6.00 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

XXVII BIEG JEŻA, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 6.00 km, Podbiegi : 222 m, Zbiegi : 219 m,
Start : Stadion Sportowy ul. Sportowa 4, Mieroszów, Meta : Stadion Sportowy ul. Sportowa 4, Mieroszów
Limit uczestników : 200
Liczba bufetów na trasie biegu : 0
Dotychczasowy rekord trasy : 00:00:00
Rekord należy do : Brak danych

Cena pakietów :
Brak danych o koncie bankowym
Opis trasy : Gmina Mieroszów oraz Mieroszowskie Centrum Kultury zapraszają na jubileuszowy XXVII Bieg Jeża. UWAGA! Z tej okazji organizatorzy znieśli wszelkie opłaty startowe. Tak więc możesz przebiec sudecki klasyk, w fantastycznym terenie, zupełnie za darmo! Limit zawodników wynosi 200 osób, a o uczestnictwie w biegu decyduje termin zgłoszenia.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 107
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 107

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ADAMSKA JOANNA WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K4 TAK
0++ ADAMSKI ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M4 TAK
0++ ALTHEIM PAWEŁ MIEROSZÓW POLSKA M2 TAK
0++ ANDRZEJEWSKA ANNA KOWARY POLSKA KOWARY BIEGAJĄ K4 TAK
0++ APANOWICZ EWA ŚWIEBODZICE POLSKA K5 TAK
0++ APANOWICZ PIOTR ŚWIEBODZICE POLSKA M4 TAK
0++ BIELA KONRAD KOWARY POLSKA TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / KOWARY BIEGAJĄ M2 TAK
0++ BŁASZKIEWICZ TOMSZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M4 TAK
0++ BRODA MARCIN SIERPNICA POLSKA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE M3 TAK
0++ CHILARSKA ELŻBIETA KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA K3 TAK
0++ CHŁĄDZYŃSKI PIOTR WROCŁAW POLSKA OLD BOXING CLUB M4 TAK
0++ CICHOCKI MARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA M4 TAK
0++ CUKIER ANDRZEJ KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNA GÓRA BIEGA M4 TAK
0++ DYBIEC ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M4 TAK
0++ FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA WAŁBRZYCH POLSKA K4 TAK
0++ GARDECKA EDYTA WAŁBRZYCH POLSKA K3 TAK
0++ GAWŁOWICZ PIOTR WAŁBRZYCH POLSKA M5 TAK
0++ GAWROŃSKI ARTUR KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNA GÓRA BIEGA M5 TAK
0++ GOŁĘBIEWSKI JACEK ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M4 TAK
0++ GORLOWSKI EMIL ŚWIDNICA POLSKA ŻELAZNA ŚWIDNICA M4 TAK
0++ GRZESIAK JOANNA STARE BOGACZOWICE POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH K3 TAK
0++ GRZESIAK ŁUKASZ STARE BOGACZOWICE POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M3 TAK
0++ GULACZ MAREK WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M5 TAK
0++ HOFFMAN IGOR WAŁBRZYCH POLSKA M4 TAK
0++ HOLLY PIOTR WAŁBRZYCH POLSKA M3 TAK
0++ JARACZ ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M4 TAK
0++ JURKOWSKI ALEKSANDER WAŁBRZYCH POLSKA ZS5 WAŁBRZYCH M1 TAK
0++ KACZOR JAN WAŁBRZYCH POLSKA M1 TAK
0++ KACZOR MAREK WAŁBRZYCH POLSKA M4 TAK
0++ KANIA TOMASZ KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M3 TAK
0++ KANIA ŻANETA KAMIENNA GÓRA POLSKA K3 TAK
0++ KĘPIŃSKA PAULINA STARE BOGACZOWICE POLSKA K3 TAK
0++ KONOPKA ŁUKASZ WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M3 TAK
0++ KORZHUN ALIAKSANDR KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M3 TAK
0++ KOZŁOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M4 TAK
0++ KOZYRSKI MARIUSZ SOBÓTKA POLSKA M2 TAK
0++ KRAWCZYK MAGDALENA B. WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K3 TAK
0++ KRUSZ PIOTR MIEROSZÓW POLSKA KKW NEXELO WAŁBRZYCH M3 TAK
0++ KRZEMIŃSKI MATEUSZ DZIERŻONIÓW POLSKA M2 TAK
0++ KUBIAK ROBERT JEDLINA ZDRÓJ POLSKA STOWARZYSZENIE BIEGAJ W JEDLINIE M4 TAK
0++ KUBIELEWICZ ANDRZEJ KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNA GÓRA BIEGA M6 TAK
0++ KUBIELEWICZ ZENOBIA KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNA GÓRA BIEGA K6 TAK
0++ KUJAWKA PIOTR GŁUSZYCA POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M4 TAK
0++ KUJAWKA URSZULA GŁUSZYCA POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K3 TAK
0++ KUREK TOMASZ WROCŁAW POLSKA CHOJRAK TEAM WROCŁAW M3 TAK
0++ KURNYTA STANISŁAW WITKÓW ŚL. POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M5 TAK
0++ KUROWSKA MARLENA KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA K3 TAK
0++ KUTYCKA KUREK ELŻBIETA WROCŁAW POLSKA CHOJRAK TEAM WROCŁAW K3 TAK
0++ KUTYŁO MARLENA WAŁBRZYCH POLSKA NAS NIE DOGONIAT K4 TAK
0++ KWIATKOWSKA KATARZYNA DZIERŻONIÓW POLSKA K3 TAK
0++ KWIATOWSKA AGNIESZKA MIEROSZÓW POLSKA K4 TAK
0++ LASKOWSKA AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K4 TAK
0++ LATKO DANIEL ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M5 TAK
0++ LATUSZ DAWID JELENIA GÓRA POLSKA M1 TAK
0++ LATUSZ IZABELA JELENIA GÓRA POLSKA K2 TAK
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA K4 TAK
0++ LECH MICHAŁ ŚWIEBODZICE POLSKA M3 TAK
0++ LESZKO MICHAŁ ŚWIDNICA POLSKA UKS SOKOŁOWSKO M3 TAK
0++ ŁAZARSKI PATRYK WAŁBRZYCH POLSKA M2 TAK
0++ MAKOŚ KAMIL BOLESLAWIEC POLSKA KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA M3 TAK
0++ MAŁEK ALEKSANDRA SIERPNICA POLSKA #WAWRZYNTEAM K1 TAK
0++ MARCINIAK ANNA CHOCIANÓW POLSKA K4 TAK
0++ MARCINIAK MARTA JEDLINA ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K3 TAK
0++ MARCINOWSKI EUGENIUSZ BIELAWA POLSKA LINCOL ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA M6 TAK
0++ MASTEJ PIOTR KRZESZÓW POLSKA M2 TAK
0++ MIELNIKOWSKA ANETA SOBÓTKA POLSKA K4 TAK
0++ MIELNIKOWSKI PIOTR SOBÓTKA POLSKA M4 TAK
0++ MITRO KATARZYNA KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA K4 TAK
0++ NIEMIEC-HOFFMAN JOANNA WALBRZYCH POLSKA K4 TAK
0++ OSOWSKI ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA NAS NIE DOGONIAT M3 TAK
0++ OTOK SYLWIA WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K4 TAK
0++ OZIMKOWSKA EWA KOWARY POLSKA KOWARY BIEGAJĄ K5 TAK
0++ OZIMKOWSKI MIROSŁAW KOWARY POLSKA KOWARY BIEGAJĄ M5 TAK
0++ PACHOLCZYK ANIA KOMOROWICE POLSKA K3 TAK
0++ PAKUŁA ADA KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA K3 TAK
0++ PAŁYS MARCIN GŁUSZYCA POLSKA UKS LUDWIKOWICE M3 TAK
0++ PIETRZAK ANNA WROCŁAW POLSKA K4 TAK
0++ PIETRZAK GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA M4 TAK
0++ PIETRZYK DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M4 TAK
0++ PIŁAT BARTOSZ WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M3 TAK
0++ PIOTROWSKA SYDONIA WAŁBRZYCH POLSKA K5 TAK
0++ POLONIESKI CYPRIAN JEDLINA- ZDRÓJ POLSKA MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE M1 TAK
0++ PYPEĆ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M5 TAK
0++ RABCEWICZ MAREK LUBIN POLSKA M2 TAK
0++ RECZUCH ANDRZEJ BIELAWA POLSKA DYWIZJON 102 M4 TAK
0++ REJMAN GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA DREAM RUN M3 TAK
0++ SACKIEWICZ-WIĄCEK AGNIESZKA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 TAK
0++ SARGALSKI MAREK WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M4 TAK
0++ SARNECKA MARIOLA MIEROSZÓW POLSKA WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ K5 TAK
0++ SUCHENIA DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA M4 TAK
0++ SZARZYŃSKA PAULINA ŚWIEBODZICE POLSKA BZ TRAINING SYSTEM K3 TAK
0++ SZULC DOMINIKA WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K2 TAK
0++ SZULC ELŻBIETA WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K5 TAK
0++ TOŁYSZ MONIKA WAŁBRZYCJ POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K4 TAK
0++ URBANOWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA ZEGAN BOXING CLUB M3 TAK
0++ WIERZBICKA MARTA KRZESZÓW POLSKA BRAK K4 TAK
0++ WILCZYŃSKA BOGUMIŁA WAŁBRZYCH POLSKA WILCZEK TEAM K4 TAK
0++ WILCZYŃSKI PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA WILCZEK TEAM M4 TAK
0++ WOŹNIAK RAFAŁ JELENIA GÓRA POLSKA KLINICYSTA.PL M3 TAK
0++ WYSZOWSKA ANNA WAŁBRZYCH POLSKA KARKONOSZ RUNNING TEAM K1 TAK
0++ ZAJĄC BARTOSZ STRUGA POLSKA BZ TRAINING SYSTEM M2 TAK
0++ ZAJĄC KRYSTYNA WAŁBRZYCH POLSKA K6 TAK
0++ ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ WROCŁAW POLSKA BIEGAM Z TRENING ULTRASA M2 TAK
0++ ZGŁOBICKI JACEK KAMIENNA GÓRA POLSKA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M3 TAK
0++ ZIELIŃSKI BOGUMIL MIEROSZÓW POLSKA GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW M5 TAK
0++ ŻAK MARIKA WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K3 TAK
0++ ŻMIJAN ARTUR BOLKÓW POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M4 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 107
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 107