IV WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, dnia: 2019-10-19

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Walim
Organizator: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, OLO Team
Koordynator: Aleksander Sobieraj
Telefon: +48 661-077-750
E-mail: aleksob79@gmail.com
www: http://www.walimskipolmaratongorski.pl

Opis zawodów

W dniu 19.10.2019 w miejscowości Walim, odbędzie się IV Walimski Półmaraton Górski. Miejscowość Walim jest położona w najstarszej części Sudetów Środkowych w paśmie Gór Sowich, które swoim urokiem a zarazem tajemnicami jakie w sobie kryją z czasów II wojny światowej przyciągają turystów z całej Polski. Więc dlaczego nie miałyby przyciągnąć tu biegaczy, którzy często łączą pasję biegania ze zwiedzaniem. Trasa biegu została poprowadzona przez Park Krajobrazowy Gór Sowich i liczy 22 km z przewyższeniem +/- 1419m, najwyższy punkt to 1015m.n.p.m w okolicy Wielkiej Sowy, trasa jest wymagająca, gdyż praktycznie do 13km wspinamy się do góry , profil jest bardzo zróżnicowany pod względem rzeźby terenu, występują tu długie doliny wdzierające się w główny masyw wzdłuż górskich potoków. Krajobraz jest typowo górski, ze zboczy roztaczają się panoramy na okoliczne miejscowości i oddalone pasma górskie. Start i meta biegu jest zlokalizowana w tym samym miejscu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. VI WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI , 22.00 km, godzina: 11:00
Czytaj regulamin

VI WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, godzina: 11:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 22.00 km, Podbiegi : 643 m, Zbiegi : 638 m,
Start : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, ul. Boczna 8a, Meta : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu
Limit uczestników : 400
Liczba bufetów na trasie biegu : 3
Dotychczasowy rekord trasy : 01:29:15
Rekord należy do : PROBST WOJCIECH

Cena pakietów :
Od 2019-03-23 do 2019-10-01 - 65.00 zł
Od 2019-10-19 do 2019-10-19 - 100.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy : Trasa liczy dokładnie 22km, limit czasowy na ukończenie biegu to 3,5 godz. 99% drogi polne i dukty leśne i 1% asfaltu Trasa urozmaicona podbiegi - zbiegi (anglosaska) technicznie trudna!!! Jedna pętla, ostatnie 4km od przełęczy walimskiej (parking) wracamy tą samo drogą co start! Całość trasy będzie oznaczona taśmą biało-czerwoną oraz białymi strzałkami na niebieskimi tle, które przyczepione będą na drzewach. Poruszanie się po drodze asfaltowej z zachowaniem przepisów ruchu drogowego.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 124
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 21

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M50+ NIE
0++ ANUSZ ADAM ŻARÓW POLSKA M30 NIE
0++ BAŁYS KATARZYNA STRONIE ŚLĄSKIE POLSKA K30 NIE
0++ BARCZAK ROBERT RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 NIE
0++ BIAŁEK PAWEŁ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 NIE
0++ BIŁOGAN ŁUKASZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA NIE
0++ CEBULA EWELINA PROCHOWICE POLSKA K40 NIE
0++ CHYLIŃSKI SŁAWOMIR NOWE MIASTECZKO POLSKA M40 TAK
0++ CIĄGŁO GRZEGORZ BOGUSZÓW - GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 NIE
0++ CIRKO ARKADIUSZ LUBIN POLSKA KGHM ZG RUN M40 TAK
0++ CZYCZERSKI JACEK ROGOŹNICA POLSKA GRUPA BIEGOWA M50+ NIE
0++ DĘBEK PIOTR ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 NIE
0++ DĘBICKI ADRIAN LEGNICA POLSKA FENIKS LEGNICA M40 TAK
0++ DOLIŃSKI PAWEŁ LUBIN POLSKA KGHM ZG RUN M30 NIE
0++ DONAJ ADAM KOŚCIAN POLSKA M40 TAK
0++ DUDA KAROL PIESZYCE POLSKA M20 NIE
0++ DUDEK AGNIESZKA RUDA ŚLĄSKA POLSKA K30 NIE
0++ DUDEK MARIUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 POLICJANCI NIE
0++ FERENC-SZMUC EDYTA LEWIN KŁODZKI POLSKA KUDOWIANKA K30 NIE
0++ FIACEK ADAM WYSOKA K/WROCŁAWIA POLSKA AFMC ADAM FIĄCEK M40 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M40 TAK
0++ GAŁKA STANISŁAW DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M50+ NIE
0++ GAWEŁ DARIUSZ STARE BOGACZOWICE POLSKA KORBA JELENIA GÓRA M50+ TAK
0++ GAWLIK DAMIAN STRZEGOM POLSKA M30 NIE
0++ GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA STARCZÓW POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K40 NIE
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K20 NIE
0++ GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA OBORNIKI ŚLĄSKIE POLSKA 1978 K40 NIE
0++ GRĘZEL-GAWRON JOLANTA POLSKA NOWA WIEŚ POLSKA K40 NIE
0++ GRYGIER TOMASZ KOŚCIAN POLSKA M40 TAK
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ GUTOWSKI DARIUSZ JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ POLICJANCI TAK
0++ HAC DARIUSZ POLKOWICE POLSKA M50+ NIE
0++ HAJDUK MARCIN SZCZAWNO ZDROJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA NIGHT RUNNERS M30 NIE
0++ INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA WROCŁAW POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ JANKOWSKA KATARZYNA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ JANUS-BURAK ELŻBIETA ŚRODA ŚLĄSKA POLSKA K40 TAK
0++ JOACHIMSKI MATEUSZ WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ KALICZAK TOMASZ ŚWIDNICA, POW. ŚWIDNICKI POLSKA SKT TIGER M40 NIE
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ NIE
0++ KALISZCZAK DAWID JAWOR POLSKA M40 NIE
0++ KIEŁBUS AGATA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K20 NIE
0++ KOCIK MARCIN WILKSZYN POLSKA FATBOY SPRINT M40 NIE
0++ KOPACKA EDYTA WROCŁAW POLSKA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K30 NIE
0++ KOTECKI PAWEŁ POZNAŃ POLSKA EXPANSJA ADVERTISING/KING RUNNER ULTRA M20 NIE
0++ KOTYSZ WALDEMAR OPOLE POLSKA BBL OPOLE M50+ NIE
0++ KOWALCZYK AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM K40 NIE
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ KOWZAN MARZENA WAŁBRZYCH POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH K40 NIE
0++ KOZIEŁ TOMASZ KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ KOZŁOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ KUŻEL ADRIAN NOWE MIASTECZKO POLSKA M40 TAK
0++ LOMPART AGNIESZKA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ LULIS DAWID WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ MACIAS WALDEMAR ZIELONA GÓRA POLSKA DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA M50+ NIE
0++ MAŃCZAK BARTŁOMIEJ ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 NIE
0++ MARMUROWICZ KRYSTIAN KATOWICE POLSKA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI M40 NIE
0++ MARTOWSKA BARBARA WROCŁAW POLSKA K40 NIE
0++ MARTOWSKI MACIEJ WROCŁAW POLSKA EUROPA UBEZPIECZENIA M40 NIE
0++ MATECKA BARBARA KOZIEGŁOWY POLSKA 1977 K40 NIE
0++ MATECKI TOMASZ KOZIEGŁOWY POLSKA CZERWONAK BIEGA M40 NIE
0++ MENES MARCIN LESZNO POLSKA KLUB MATYLDY LESZNO M40 TAK
0++ NARUSZEWICZ OLGA OLSZTYN POLSKA K30 NIE
0++ NEUMANN JACEK RADKÓW POLSKA JACEK NEUMANN M50+ NIE
0++ NOWAKOWSKI WIESŁAW WROCŁAW POLSKA MARATON TEAM M50+ NIE
0++ NOWAKOWSKI WIESŁAW WROCŁAW POLSKA MARATON TEAM M50+ NIE
0++ OLSCHIMKE- MARMUROWICZ BARBARA KATOWIC POLSKA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40 NIE
0++ PALUCH DANIEL WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ PARYSEK ARKADIUSZ BRZEG DOLNY POLSKA M40 NIE
0++ PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW GRYFÓW ŚLĄSKI POLSKA TEAM GRYFITÓW M40 NIE
0++ PIETRZAK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA SKT TIGER M40 NIE
0++ PIETRZYK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M40 TAK
0++ PIKUL JOANNA GLUSZYCA POLSKA K40 NIE
0++ PIOTROWSKI MAREK LEGNICA POLSKA JANOSPORT TEAM LEGNICA M50+ NIE
0++ POSADZY-PALICKA NATALIA POZNAN POLSKA STRUŚ&KOJOT K40 NIE
0++ PRAŁAT NATALIA WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ RATAJCZAK ANNA DOLSK POLSKA HERNIK TEAM K40 NIE
0++ RATAJCZAK DARIUSZ DOLSK POLSKA HERNIK TEAM M40 NIE
0++ REJMAN GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ RĘBECKA VIOLETTA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 NIE
0++ ROGALA KATARZYNA WALIM POLSKA K40 NIE
0++ ROSOŁOWSKI GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO POLSKA DRUŻYNA SZPIKU SITECH M40 NIE
0++ ROZUMKIEWICZ PAWEŁ ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M30 NIE
0++ RUDNICKI PAWEŁ KROTOSZYN POLSKA M40 NIE
0++ SAJDUDA ADAM WROCŁAW POLSKA POKAZECISWIAT M20 TAK
0++ SCHABOWSKA ALEKSANDRA ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ SCHABOWSKI GRZEGORZ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M30 NIE
0++ SENDECKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ SIARKIEWICZ JOLA PODGÓRZYN POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ POLICJANCI NIE
0++ SIENNICA JOANNA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ SIWEK JAGODA PRZYGÓRZE POLSKA NOKIA K20 NIE
0++ SKURATKO ADRIAN WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 NIE
0++ SŁOMIANA MAŁGORZATA WAŁBRZYCH POLSKA K40 NIE
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 NIE
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA NIE
0++ SOBIŃSKI WALDEMAR JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ NIE
0++ SOKOLOWSKA EWELINA STRZELIN POLSKA K20 NIE
0++ STANISŁAWSKI KAROL LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ SUCHOCKI GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO POLSKA M50+ TAK
0++ SULIMA GRZEGORZ STRZEGOM POLSKA GRUPA BIEGOWA M50+ NIE
0++ SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR GŁUSZYCA POLSKA AMATOR PEŁEN RELAXXX M40 POLICJANCI TAK
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 NIE
0++ SZYMAŃSKI GRZEGORZ WALIM POLSKA SOWIE TEAM M30 NIE
0++ ŚLIWIŃSKI RAFAŁ PROSZOWA POLSKA ZBIEGACZ. PL / CZARNY KOŃ M30 NIE
0++ TOMKÓW ROBERT KOMPRACHCICE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 NIE
0++ TRZASKACZ DOROTA TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI K30 NIE
0++ TRZASKACZ TOMASZ TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI M40 NIE
0++ TURKIEWICZ DAWID WOLIBORZ POLSKA WOLIBÓRZ W BIEGU M30 NIE
0++ URBANOWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA ZEGAN BOXING CLUB M30 NIE
0++ WALACIK ADAM WIERUSZÓW POLSKA M20 NIE
0++ WALKOWICZ MAREK GLUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ WALUŚKIEWICZ ARTUR WROCŁAW POLSKA BOANERGES M50+ NIE
0++ WCIÓRKA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA REAKTYWACJA M40 NIE
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA M30 NIE
0++ WRONA AGNIESZKA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA K30 NIE
0++ WRONA ŁUKASZ BOLEŚCIN POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M30 NIE
0++ ZAŁĘCKI ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ ZEMŁA KRZYSZTOF MALINOWICE POLSKA M50+ NIE
0++ ZIELIŃSKI PAWEŁ ŚWIDNICA POLSKA M20 POLICJANCI NIE
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA UKS LUDWIKOWICE KŁODZKIE M30 TAK
0++ ZŁOTNICKA OLGA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ ZYGNER SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 NIE
0++ ŻUKOWSKI PAWEŁ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 124
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 21