IV WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, dnia: 2019-10-19

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Walim
Organizator: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, OLO Team
Koordynator: Aleksander Sobieraj
Telefon: +48 661-077-750
E-mail: aleksob79@gmail.com
www: http://www.walimskipolmaratongorski.pl

Opis zawodów

W dniu 19.10.2019 w miejscowości Walim, odbędzie się IV Walimski Półmaraton Górski. Miejscowość Walim jest położona w najstarszej części Sudetów Środkowych w paśmie Gór Sowich, które swoim urokiem a zarazem tajemnicami jakie w sobie kryją z czasów II wojny światowej przyciągają turystów z całej Polski. Więc dlaczego nie miałyby przyciągnąć tu biegaczy, którzy często łączą pasję biegania ze zwiedzaniem. Trasa biegu została poprowadzona przez Park Krajobrazowy Gór Sowich i liczy 22 km z przewyższeniem +/- 1419m, najwyższy punkt to 1015m.n.p.m w okolicy Wielkiej Sowy, trasa jest wymagająca, gdyż praktycznie do 13km wspinamy się do góry , profil jest bardzo zróżnicowany pod względem rzeźby terenu, występują tu długie doliny wdzierające się w główny masyw wzdłuż górskich potoków. Krajobraz jest typowo górski, ze zboczy roztaczają się panoramy na okoliczne miejscowości i oddalone pasma górskie. Start i meta biegu jest zlokalizowana w tym samym miejscu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. VI WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI , 22.00 km, godzina: 11:00
Czytaj regulamin

VI WALIMSKI PÓŁMARATON GÓRSKI, godzina: 11:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 22.00 km, Podbiegi : 643 m, Zbiegi : 638 m,
Start : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, ul. Boczna 8a, Meta : Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu
Limit uczestników : 400
Liczba bufetów na trasie biegu : 3
Dotychczasowy rekord trasy : 01:29:15
Rekord należy do : PROBST WOJCIECH

Cena pakietów :
Od 2019-03-23 do 2019-10-07 - 65.00 zł
Od 2019-10-19 do 2019-10-19 - 100.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy : Trasa liczy dokładnie 22km, limit czasowy na ukończenie biegu to 3,5 godz. 99% drogi polne i dukty leśne i 1% asfaltu Trasa urozmaicona podbiegi - zbiegi (anglosaska) technicznie trudna!!! Jedna pętla, ostatnie 4km od przełęczy walimskiej (parking) wracamy tą samo drogą co start! Całość trasy będzie oznaczona taśmą biało-czerwoną oraz białymi strzałkami na niebieskimi tle, które przyczepione będą na drzewach. Poruszanie się po drodze asfaltowej z zachowaniem przepisów ruchu drogowego.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 335
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 238

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ABULEWICZ WOJCIECH WROCŁAW POLSKA TRENING STUDIO 17 M50+ TAK
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M50+ TAK
0++ ADAMSKA JOANNA WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K40 TAK
0++ ADAMSKI ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 POLICJANCI TAK
0++ ANUSZ ADAM ŻARÓW POLSKA M30 TAK
0++ ARCISZEWSKI MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M40 POLICJANCI TAK
0++ BADOWSKI SEBASTIAN ZAWONIA POLSKA ZAWONIA TEAM M40 TAK
0++ BAŁYS KATARZYNA STRONIE ŚLĄSKIE POLSKA K30 NIE
0++ BARAŃSKA MAŁGORZATA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K40 TAK
0++ BARAŃSKI RAFAŁ OPOLE POLSKA BBM OPOLE M40 TAK
0++ BARCZAK ROBERT RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ BARTOSIEWICZ ADAM GRYFINO POLSKA OCR POLSKA M40 NIE
0++ BASZCZYŃSKA BARBARA BRZEG POLSKA WKURW_TEAM K50+ TAK
0++ BEDNARCZYK BOGUSŁAW WROCŁAW POLSKA KUNA SELFCLUB M50+ TAK
0++ BEDNARCZYK PAWEŁ BABKI POLSKA M40 TAK
0++ BĘBAS PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ BIAŁEK PAWEŁ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ BIEGUS JAN WROCŁAW POLSKA GVT M30 NIE
0++ BIENIAS ŁUKASZ DZIERŻONIÓW POLSKA LITWIN TRIATHLON TEAM M30 TAK
0++ BIERNACIK JACEK KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA M50+ NIE
0++ BIŁOGAN EDYTA OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K30 NIE
0++ BIŁOGAN ŁUKASZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M30 NIE
0++ BOBER DOROTA JAWOR POLSKA ENTER IF THERE IS NO LIST K40 TAK
0++ BOJEK ŁUKASZ RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 NIE
0++ BORKOWSKA PATRYCJA BRZEG POLSKA K40 TAK
0++ BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA WROCŁAW POLSKA K30 NIE
0++ BRODA DOMINIK WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ BRZĄKAŁA KATARZYNA WROCŁAW POLSKA PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAM K20 TAK
0++ BUŁKOWSKA ASIA BRZEG POLSKA K40 TAK
0++ BURLIDIS ELEFTERIOS ŚWIDNICA POLSKA M30 TAK
0++ CAŁKA ROBERT ŚWIDNICA POLSKA KB SKURCZ M40 NIE
0++ CEBULA EWELINA PROCHOWICE POLSKA K40 TAK
0++ CEPIELIK WOJCIECH PUSTELNIK POLSKA AKTYWNA GMINA MARCISZÓW M30 NIE
0++ CHABKO JACEK WROCŁAW POLSKA WROCLAW MARATHON TEAM M50+ TAK
0++ CHILARSKA ELŻBIETA KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA KUDOWIANKA RUN K30 TAK
0++ CHYLIŃSKI SŁAWOMIR NOWE MIASTECZKO POLSKA M40 TAK
0++ CIĄGŁO GRZEGORZ BOGUSZÓW - GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 NIE
0++ CIEŚLA ANNA MARIA WAŁBRZYCH POLSKA K30 TAK
0++ CIRKO ARKADIUSZ LUBIN POLSKA KGHM ZG RUN M40 TAK
0++ CUPRIAK DANIEL GRODKÓW POLSKA M40 NIE
0++ CYGAN IRENEUSZ SWIDNICA POLSKA KB SKURCZ M40 TAK
0++ CZERNIAK PAWEŁ SOSNÓWKA POLSKA KARKONOSZ RUNNING TEAM M30 TAK
0++ CZYCZERSKI JACEK ROGOŹNICA POLSKA GRUPA BIEGOWA M50+ TAK
0++ DAMM BEATA BRZEG POLSKA DAMMTEAMRUNNERS K30 TAK
0++ DAMM ZBIGNIEW BRZEG POLSKA DAMMTEAMRUNNERS M40 TAK
0++ DĄBROWSKA URSZULA LUBIN POLSKA K40 TAK
0++ DĄBROWSKI DANIEL LUBIN POLSKA M40 TAK
0++ DEREŃ WOJCIECH WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ DĘBEK PIOTR ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DĘBICKI ADRIAN LEGNICA POLSKA FENIKS LEGNICA M40 TAK
0++ DOLIŃSKI PAWEŁ LUBIN POLSKA KGHM ZG RUN M30 NIE
0++ DOMAGAŁA TOMASZ DZIERŻONIÓW POLSKA P.U.H. ZIEMOWIT MAREK DOMAGAŁA M30 TAK
0++ DOMARADZKI DANIEL STRZEGOM POLSKA M20 POLICJANCI TAK
0++ DONAJ ADAM KOŚCIAN POLSKA M40 TAK
0++ DRUZD TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M40 POLICJANCI TAK
0++ DRZEWIECKI TOMASZ JUGOWICE POLSKA TOMEK SAM M20 TAK
0++ DUBIAŁ RAFAŁ LESZNO POLSKA ZICO RACING SPEED TEAM M40 TAK
0++ DUDA KAROL PIESZYCE POLSKA BLACK HAT ULTRA TEAM M20 TAK
0++ DUDA OLGA LEGNICA POLSKA K40 TAK
0++ DUDEK AGNIESZKA RUDA ŚLĄSKA POLSKA K30 TAK
0++ DUDEK KRZYSZTOF UDANIN POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 TAK
0++ DUDEK MARIOLA UDANIN POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 TAK
0++ DUDEK MARIUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 POLICJANCI TAK
0++ DUL ZBIGNIEW JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ TAK
0++ DYC ROBERT ŚWIDNICA POLSKA AMATOR M30 TAK
0++ DYKO KONRAD ŚWIDNICA POLSKA M20 POLICJANCI TAK
0++ ESIK PRZEMYSŁAW WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ EWERT-KRZEMIENIEWSKA KASIA WROCLAW POLSKA K30 NIE
0++ FERENC-SZMUC EDYTA LEWIN KŁODZKI POLSKA KUDOWIANKA K30 TAK
0++ FIACEK ADAM WYSOKA K/WROCŁAWIA POLSKA AFMC ADAM FIĄCEK M40 TAK
0++ FIRLEJ KRYSTIAN JEDLINA ZDRÓJ POLSKA WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ M30 NIE
0++ FLAKA PAWEŁ BURKATÓW POLSKA M30 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M40 TAK
0++ GABRYLUK ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ GAŁKA GRZEGORZ SZYMANÓW POLSKA M40 TAK
0++ GAŁKA STANISŁAW DZIERŻONIÓW POLSKA PCH SPORT TEAM M50+ TAK
0++ GAWEŁ DARIUSZ STARE BOGACZOWICE POLSKA KORBA JELENIA GÓRA M50+ TAK
0++ GAWLIK DAMIAN STRZEGOM POLSKA M30 NIE
0++ GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA STARCZÓW POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K40 TAK
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K20 NIE
0++ GOLEC TOMASZ GDAŃSK POLSKA BART TEAM M40 NIE
0++ GOŁUCH ARKADIUSZ ŁAGIEWNIKI POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M40 TAK
0++ GORCZYŃSKI NORBERT KUDOWA ZDRÓJ POLSKA KUDOWIANKA RUN M20 TAK
0++ GORLOWSKI EMIL ŚWIDNICA POLSKA ŻELAZNA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ GÓRAK PRZEMYSŁAW SOBÓTKA POLSKA KB SOBÓTKA M30 NIE
0++ GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA OBORNIKI ŚLĄSKIE POLSKA 1978 K40 NIE
0++ GÓRNICKA EWELINA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA K30 TAK
0++ GRABISZEWSKI ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M40 NIE
0++ GRAJ EWA POZNAŃ POLSKA KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA K40 TAK
0++ GRĘZEL-GAWRON JOLANTA POLSKA NOWA WIEŚ POLSKA K40 NIE
0++ GRYGIER TOMASZ KOŚCIAN POLSKA M40 TAK
0++ GRYŃ JAKUB BOLESŁAWIEC POLSKA DRAGON10 M20 NIE
0++ GRZESIK JOANNA GLUSZYCA POLSKA K40 TAK
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ GUZEK IZABELA OPOLE POLSKA KLUCZ ALICJI K20 TAK
0++ HAC DARIUSZ POLKOWICE POLSKA M50+ NIE
0++ HAJDUK MARCIN SZCZAWNO ZDROJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ HAKKE MAŁGORZATA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 POLICJANCI TAK
0++ HALESZCZUK TOMASZ WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M40 TAK
0++ HARENDARZ KAMIL ŚWIDNCIA POLSKA M40 TAK
0++ HERCHEL ARKADIUSZ GRODKÓW POLSKA M40 NIE
0++ HETMAŃCZYK IRENEUSZ OPOLE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA NIGHT RUNNERS M30 TAK
0++ INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA WROCŁAW POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 TAK
0++ JACKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 NIE
0++ JAKUBOWSKA ANNA BIELAWA POLSKA K30 NIE
0++ JANKOWSKA KATARZYNA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ JANUS KATARZYNA BRZEG POLSKA K30 TAK
0++ JANUS-BURAK ELŻBIETA ŚRODA ŚLĄSKA POLSKA K40 TAK
0++ JĘDRZEJCZAK ARTUR SOLEC WLKP POLSKA WKURW_TEAM M30 TAK
0++ JĘDRZEJEWSKA-WNUK AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ JOACHIMSKI MATEUSZ WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ KALEMBKIEWICH PIOTR WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KALICZAK TOMASZ ŚWIDNICA, POW. ŚWIDNICKI POLSKA SKT TIGER M40 TAK
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ NIE
0++ KALISZCZAK DAWID JAWOR POLSKA M40 NIE
0++ KARAMON MARCIN OPOLE POLSKA OPOLE BIEGA M40 TAK
0++ KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA WALIM POLSKA SOWIE TEAM K40 TAK
0++ KARCZ TOMASZ STRZEGOM POLSKA TEALTREE.EU M40 TAK
0++ KICINSKA DOROTA RAWICZ POLSKA TEALTREE.EU K30 TAK
0++ KIELAR MIROSŁAW JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA M40 TAK
0++ KIEŁBUS AGATA NIEDŹWIEDZICA POLSKA SOWIE TEAM K20 TAK
0++ KIRKIEWICZ IRENEUSZ OŁAWA POLSKA KOLEGA MAĆKA OŁAWA M40 TAK
0++ KLICH TOMASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KLIMZA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M40 TAK
0++ KOCIK MARCIN WILKSZYN POLSKA FATBOY SPRINT M40 NIE
0++ KOŁODZIEJ ANDRZEJ MIŁKOWICE POLSKA PRZEBIEGLI MIŁKOWICE M40 POLICJANCI TAK
0++ KOŁODZIEJ PAWEŁ CZERNICA POLSKA M40 TAK
0++ KONIK GRZEGORZ PRZECISZÓW POLSKA M50+ TAK
0++ KOŃCZAL PRZEMYSŁAW WROCŁAW POLSKA TAK
0++ KOPACKA EDYTA WROCŁAW POLSKA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K30 NIE
0++ KOPCZYŃSKI ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ KORCZYŃSKI ŁUKASZ ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA POGORZAŁA M30 TAK
0++ KOTECKI PAWEŁ POZNAŃ POLSKA EXPANSJA ADVERTISING/KING RUNNER ULTRA M20 NIE
0++ KOTYSZ KATARZYNA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K50+ TAK
0++ KOTYSZ WALDEMAR OPOLE POLSKA BBL OPOLE M50+ TAK
0++ KOWALCZYK AGNIESZKA WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM K40 TAK
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ KOWALIK ANDRZEJ OPOLE POLSKA BIEG OPOLSKI M40 TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KOWZAN MARZENA WAŁBRZYCH POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH K40 NIE
0++ KOZAK ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M40 NIE
0++ KOZIEŁ TOMASZ KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ KOZŁOWSKI ŁUKASZ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ KOZŁOWSKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ KRET KINGA OPOLE POLSKA VEGE RUNNERS K40 TAK
0++ KRUPIANIK TOMASZ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KUBIAK DARIUSZ LEGNICA POLSKA KKKL LEGNICA M50+ TAK
0++ KUCZERA SYLWIA CIESZYN POLSKA K30 TAK
0++ KUCZYŃSKI SZYMON ZAWONIA POLSKA ZAWONIA TEAM M40 NIE
0++ KUJAWA MAREK SZCZYTNA POLSKA SZCZYTNA BIEGA M40 TAK
0++ KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K30 TAK
0++ KUŁAKOWSKI MARCIN JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA SOWIE TEAM M20 NIE
0++ KUNICKI KONRAD WROCŁAW POLSKA NOA M30 TAK
0++ KUPPERSCHMIDT KAMILA WŁADYSŁAWOWO POLSKA #WAWRZYNTEAM K20 NIE
0++ KUR MICHAŁ JELENIA GÓRA POLSKA KOOLTRIATHLON M20 TAK
0++ KUREK KRZYSZTOF MIŁKOWICE POLSKA M50+ TAK
0++ KUŹBIŃSKI TOMASZ DĄBROWA POLSKA 2. WOG M40 NIE
0++ KUŻEL ADRIAN NOWE MIASTECZKO POLSKA M40 TAK
0++ KWACZ PAWEŁ BIELAWA POLSKA BALLUFF RUNNING TEAM M30 NIE
0++ KWIATKOWSKA MARTA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ KWIATKOWSKA ZUZANNA SZCZYTNA POLSKA SZCZYTNA BIEGA K40 TAK
0++ LEWANDOWSKI WOJTEK WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ LINKIEWICZ KRZYSZTOF JEŻÓW SUDECKI POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M40 TAK
0++ LIS-KOŚNY STELLA BRZEG POLSKA WKURW_TEAM K40 TAK
0++ LOMPART AGNIESZKA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ LULIS DAWID WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ ŁOBODZIEC MONIKA BRZEG POLSKA K40 TAK
0++ MACHAJEWSKA ANETA ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA POLONIA ŚRODA K40 TAK
0++ MACIAS WALDEMAR ZIELONA GÓRA POLSKA DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA M50+ TAK
0++ MACIASZCZYK MAGDA SZCZECIN POLSKA K40 TAK
0++ MACIEJEWSKI MICHAŁ POZNAŃ POLSKA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM M40 TAK
0++ MACIUSZEK JANUSZ WIERZBNA POLSKA AAM POLAND M20 TAK
0++ MAJER MAJA SZKLARSKA PORĘBA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K30 POLICJANCI TAK
0++ MALEC MAGDALENA STRZELIN POLSKA HULDRY K30 TAK
0++ MALUGA BARTOSZ WROCŁAW POLSKA MALUGA.PL M40 TAK
0++ MAŁEK ALEKSANDRA SIERPNICA POLSKA #WAWRZYNTEAM K20 TAK
0++ MAŃCZAK BARTŁOMIEJ ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ MARCINKOWSKA ALEKSANDRA WARSZAWA POLSKA KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD M20 TAK
0++ MARGOL PAWEŁ WROCŁW POLSKA M30 TAK
0++ MARKOWSKA LILIANNA BOBRÓW POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 TAK
0++ MARKOWSKI ZBIGNIEW BOBRÓW POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ TAK
0++ MARMUROWICZ KRYSTIAN KATOWICE POLSKA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI M40 TAK
0++ MARTOWSKA BARBARA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ MARTOWSKI MACIEJ WROCŁAW POLSKA EUROPA UBEZPIECZENIA M40 TAK
0++ MATECKA BARBARA KOZIEGŁOWY POLSKA 1977 K40 NIE
0++ MATECKI TOMASZ KOZIEGŁOWY POLSKA CZERWONAK BIEGA M40 NIE
0++ MAZUREK PATRYK JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA AZS AWF KATOWICE / INSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGO M20 NIE
0++ MĄCZYŃSKA JUSTYNA OPOLE POLSKA K30 TAK
0++ MENES MARCIN LESZNO POLSKA KLUB MATYLDY LESZNO M40 TAK
0++ MICHALSKI KRYSTIAN WROCŁAW POLSKA WAWRZYNTEAM M20 TAK
0++ MILEWSKA ANNA SŁWOSZEWO POLSKA K40 TAK
0++ MINNITI AGNIESZKA BIELAWA POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K20 NIE
0++ NARUSZEWICZ OLGA OLSZTYN POLSKA K30 NIE
0++ NEUMANN JACEK RADKÓW POLSKA CENTRUM ŁĄKOWA 1 M50+ NIE
0++ NOGAŁA JERZY LESZNO POLSKA METABO TORA BIKE M40 TAK
0++ NOSKO EWA ŻAGAŃ POLSKA K30 NIE
0++ NOWACKA MARLENA PIASKI POLSKA JAN-MAR.PL K40 TAK
0++ NOWAKOWSKI WIESŁAW WROCŁAW POLSKA MARATON TEAM M50+ TAK
0++ NOWAKOWSKI WIESŁAW WROCŁAW POLSKA MARATON TEAM M50+ NIE
0++ NOWICZ KONRAD ŻYCHLIN POLSKA M30 NIE
0++ OBRANIAK ROBERT WALBRZYCH POLSKA AMATOR M50+ TAK
0++ OLSCHIMKE- MARMUROWICZ BARBARA KATOWIC POLSKA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40 TAK
0++ OLSZEWSKI ELIGIUSZ OPOLE POLSKA BEERRUNNERS M40 TAK
0++ OSKWAREK PIOTR TRZEBUNIA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M30 TAK
0++ PALUCH DANIEL WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ PALUSZKIEWICZ ROBERT LUBIN POLSKA M40 NIE
0++ PANKAŁA RAFAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ PARYSEK ARKADIUSZ BRZEG DOLNY POLSKA M40 NIE
0++ PASIEWICZ JAKUB ŚWIDNICA POLSKA M20 POLICJANCI TAK
0++ PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW GRYFÓW ŚLĄSKI POLSKA TEAM GRYFITÓW M40 NIE
0++ PASTUSZEŃKO EWA WAŁBRZYCH POLSKA THE CURE K40 NIE
0++ PAWLAK AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA K30 NIE
0++ PAWLAK SYLWESTER ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA POLONIA ŚRODA M30 TAK
0++ PAWLIKOWSKA ANNA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ PAWŁOWSKI ERNEST JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M40 TAK
0++ PIETRZAK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA SKT TIGER M40 TAK
0++ PIETRZYK TOMASZ ŚWIDNICA POLSKA M40 TAK
0++ PIOTROWSKA KAMILA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ PIOTROWSKI MAREK LEGNICA POLSKA JANOSPORT TEAM LEGNICA M50+ TAK
0++ PLUTA JACEK TWARDOGÓRA POLSKA WKS CHEŁSTÓW M40 TAK
0++ PŁONKA HANNA SZCZAWNO-ZDRÓJ POLSKA #WAWRZYNTEAM K40 TAK
0++ POSADZY-PALICKA NATALIA POZNAN POLSKA STRUŚ&KOJOT K40 NIE
0++ PRAŁAT NATALIA WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 NIE
0++ PROBST WOJCIECH CIESZYN POLSKA INOV - 8 M30 TAK
0++ PRZERWA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA M40 TAK
0++ PRZYTULSKA JUSTYNA ŚWIDNICA POLSKA K40 TAK
0++ RADWAN KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M40 TAK
0++ RATAJCZAK ANNA DOLSK POLSKA HERNIK TEAM K40 TAK
0++ RATAJCZAK DARIUSZ DOLSK POLSKA HERNIK TEAM M40 TAK
0++ RĄCZKOWSKI DANIEL CHOCIANÓW POLSKA KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW M30 TAK
0++ REDMANN EDYTA BYDGOSZCZ POLSKA K40 TAK
0++ REJMAN GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ RĘBECKA VIOLETTA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 TAK
0++ ROBERT CAŁKA ŚWIDNICA POLSKA SKURCZ M40 NIE
0++ RODEWALD RYSZARD PIECHOWICE POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M40 NIE
0++ ROGALA KATARZYNA WALIM POLSKA K40 NIE
0++ ROSOŁOWSKI GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO POLSKA DRUŻYNA SZPIKU SITECH M40 TAK
0++ ROZUMKIEWICZ PAWEŁ ŚWIDNICA POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M30 NIE
0++ RUDNICKI PAWEŁ KROTOSZYN POLSKA M40 NIE
0++ RZEPIAK MACIEJ ŚWIDNICA POLSKA M40 POLICJANCI TAK
0++ SAJDUDA ADAM WROCŁAW POLSKA POKAZECISWIAT M20 TAK
0++ SCHABOWSKA ALEKSANDRA ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM K30 TAK
0++ SCHABOWSKI GRZEGORZ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M30 TAK
0++ SCHULZ MILENA BYDGOSZCZ POLSKA K30 TAK
0++ SENDECKI RAFAŁ WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 NIE
0++ SIARKIEWICZ JOLA PODGÓRZYN POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ POLICJANCI TAK
0++ SIDOR JUSTYNA WALIM POLSKA K30 TAK
0++ SIDORUK DARIUSZ ŚWIDNICA POLSKA M50+ TAK
0++ SIENNICA JOANNA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ SIKORSKI DARIUSZ DZIERŻONIÓW POLSKA INSERT TEAM M30 TAK
0++ SIWEK JAGODA PRZYGÓRZE POLSKA NOKIA K20 NIE
0++ SKOREK KAROL WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SKOWYRA TOMASZ OPOLE POLSKA KLUCZ ALICJI M40 TAK
0++ SKRĘTEK MONIKA JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 TAK
0++ SKROBEK MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ SKRZYNIARZ JAREK WROCŁAW POLSKA MANASLU M50+ TAK
0++ SKRZYŃSKA IZABELA BIELAWA POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K30 TAK
0++ SKURATKO ADRIAN WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ SŁOMIANA MAŁGORZATA WAŁBRZYCH POLSKA K40 NIE
0++ SŁOWIŃSKI GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 NIE
0++ SOBCZAK ALEKSANDER DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M30 TAK
0++ SOBCZAK BEATA WROCŁAW POLSKA K40 NIE
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA NIE
0++ SOBIŃSKI WALDEMAR JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ TAK
0++ SOKOLOWSKA EWELINA STRZELIN POLSKA K20 NIE
0++ SONNEK MARTA SYCÓW POLSKA ELITERUNNERSCLUB.PL K30 NIE
0++ STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA MIŁOSZYCE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30 TAK
0++ STANISŁAWSKI KAROL LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ STANKIEWICZ PAWEŁ WROCŁAW POLSKA SANTANDER RUNNERS TEAM M20 TAK
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA ELITERUNNERSCLUB.PL M50+ NIE
0++ STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ KALISZ POLSKA M30 TAK
0++ STOKŁOSA SEBASTIAN LESZNO POLSKA LESZNO NO LIMITS RUNNERS M30 TAK
0++ STRÓŻNY DOMINIK KRZEPICE POLSKA M30 TAK
0++ STRZAŁKOWSKA URSZULA OPOLE POLSKA BBL OPOLE K30 TAK
0++ STRZELCZAK ROBERT OPOLE POLSKA BBL OPOLE M40 TAK
0++ STRZELCZYK EDYTA BRZEG POLSKA P+E K40 TAK
0++ STRZELCZYK PAWEŁ WARSZAWA POLSKA M30 TAK
0++ SUCHENIA DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ SUCHOCKI GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO POLSKA M50+ TAK
0++ SULIMA GRZEGORZ STRZEGOM POLSKA GRUPA BIEGOWA M50+ NIE
0++ SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR GŁUSZYCA POLSKA AMATOR PEŁEN RELAXXX M40 POLICJANCI TAK
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ SZCZEPANIAK SYLWIA WROCŁAW POLSKA NIGHT RUNNERS K20 TAK
0++ SZCZOTKA JAKUB WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ SZCZYGIELSKI BARTŁOMIEJ WROCŁAW POLSKA AMATOR M40 NIE
0++ SZUMSKA LIDIA SŁAWA POLSKA K40 TAK
0++ SZUMSKI ŁUKASZ SŁAWA POLSKA M40 TAK
0++ SZYMAŃSKI GRZEGORZ WALIM POLSKA SOWIE TEAM M30 TAK
0++ ŚLIWIŃSKI RAFAŁ PROSZOWA POLSKA ZBIEGACZ. PL / CZARNY KOŃ M30 NIE
0++ ŚWITA TOMASZ BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M30 NIE
0++ TOMCZAK MATEUSZ ŚWIEBODZICE POLSKA #WAWRZYNTEAM M30 NIE
0++ TOMCZYK WOJCIECH BRZEG POLSKA M30 TAK
0++ TOMICZEK TOMASZ WROCŁAW POLSKA ZDYSKWALIFIKOWANI M30 NIE
0++ TOMKÓW ROBERT KOMPRACHCICE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ TRZASKACZ DOROTA TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI K30 NIE
0++ TRZASKACZ TOMASZ TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI M40 NIE
0++ TURKIEWICZ DAWID WOLIBORZ POLSKA WOLIBÓRZ W BIEGU M30 NIE
0++ TWARDOWSKI KRZYSZTOF WROCLAW POLSKA AMATOR M50+ TAK
0++ TWARÓG ZBIGNIEW STRZEGOM POLSKA GRUPA BIEGOWA M50+ NIE
0++ URBANOWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA ZEGAN BOXING CLUB M30 NIE
0++ VISENTIN ERIC WROCŁAW POLSKA NOA M40 NIE
0++ WALA PATRYK ZABKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA BIEG OPOLSKI / ZAŁOGA GÓRSKA M20 NIE
0++ WALACIK ADAM WIERUSZÓW POLSKA M20 NIE
0++ WALKOWICZ MAREK GLUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ WALUŚKIEWICZ ARTUR WROCŁAW POLSKA BOANERGES M50+ TAK
0++ WANKIEWICZ KRZYSZTOF JELCZ-LASKOWICE POLSKA GVT M40 TAK
0++ WAROWNY DAWID DOBROMIERZ POLSKA M40 TAK
0++ WCIÓRKA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA REAKTYWACJA M40 TAK
0++ WIELICZKO KAMIL JELENIA GÓRA POLSKA M30 TAK
0++ WINIARCZYK KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA M30 TAK
0++ WOKAN MARCIN SZKLARSKA PORĘBA POLSKA M40 TAK
0++ WOŁOSZCZUK TOMEK BRZEG POLSKA M30 TAK
0++ WOŹNIAK PAWEŁ WROCŁAW POLSKA KLEP M30 TAK
0++ WOŹNIAK RAFAŁ JELENIA GÓRA POLSKA INTERFERIE RUN M30 NIE
0++ WOŹNIAK TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁY M30 NIE
0++ WROBEL MACIEJ JEDLINA ZDRÓJ POLSKA M30 TAK
0++ WRONA AGNIESZKA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA K30 TAK
0++ WRONA ŁUKASZ BOLEŚCIN POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M30 NIE
0++ WYSADA KATARZYNA DĄBROWICE POLSKA K20 TAK
0++ ZACIERKA KRYSTIAN PRZEWORNO POLSKA M30 POLICJANCI TAK
0++ ZALEWSKI MATEUSZ ZAGÓRZE ŚLĄSKIE POLSKA OSP ZAGÓRZE ŚLĄSKIE M20 TAK
0++ ZAŁĘCKI ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ ZAREMBA JAREK LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ ZAREMBA SYLWESTER KOMORNIKI POLSKA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW M30 TAK
0++ ZEMŁA KRZYSZTOF MALINOWICE POLSKA M50+ NIE
0++ ZIELIŃSKI PAWEŁ ŚWIDNICA POLSKA M20 POLICJANCI TAK
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA UKS LUDWIKOWICE KŁODZKIE M30 TAK
0++ ZŁOTNICKA OLGA ŚWIDNICA POLSKA K40 NIE
0++ ZYGNER SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M50+ TAK
0++ ŻUKOWSKI PAWEŁ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 335
Limit pakietów startowych: 400
Liczba opłaconych pakietów startowych: 238