PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, dnia: 2019-06-02

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi
Marek Swoboda - Treningi
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolantariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: akolisz@poczta.pl
www: www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=riese

Opis zawodów

RIESE (olbrzym) to kryptonim, który używali hitlerowcy podczas budowy tajnych obiektów zlokalizowanych w Górach Sowich. Przeznaczenie tych podziemnych budowli nie został do końca wyjaśniony. Zbudowano kilka kilometrów podziemnych tuneli, hal i komnat - prawdopodobnie jako pomieszczenia dla sztabu Hitlera. Z siedzibą dla führera na Zamku Książ. Istnieją różne teorie o przeznaczeniu tych tajemniczych obiektów. Prace te zostały okupione śmiercią wielu przymusowych robotników z obozu Gross Rosen.
Dużo ciekawych budowli jest zlokalizowanych na powierzchni ziemi.
Będziecie mieli okazje je zobaczyć 2 czerwca 2019 podczas IV Półmaratonu Szlakiem RIESE.
Przyjedź do Głuszycy weź udział w wykładzie na temat RIESE, przebiegnij trasą półmaratonu, zobacz naziemne budowle RIESE i poznaj ich tajemnice.
W ramach zawodów udzielamy zniżki na zwiedzanie kompleksów Osówka i Włodarz.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE , 21.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

PÓŁMARATON SZLAKIEM RIESE, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 21.50 km, Podbiegi : 755 m, Zbiegi : 755 m,
Start : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26, Meta : Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26
Limit uczestników : 250
Liczba bufetów na trasie biegu : 2
Dotychczasowy rekord trasy : 01:25:41
Rekord należy do : Penc Ondrej - Meziměsti, Republika Czeska

Cena pakietów :
Od 2019-02-01 do 2019-02-28 - 40.00 zł
Od 2019-03-01 do 2019-03-31 - 50.00 zł
Od 2019-04-01 do 2019-04-30 - 60.00 zł
Od 2019-05-01 do 2019-05-26 - 70.00 zł
Od 2019-06-02 do 2019-06-02 - 80.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy :
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 152
Limit pakietów startowych: 250
Liczba opłaconych pakietów startowych: 96

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ BARANOWSKI ADAM TYCHY POLSKA TEAM PAPRY M30 TAK
0++ BARCZAK ROBERT RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ BERNAT KATARZYNA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 TAK
0++ BERNAT MARCIN ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M20 TAK
0++ BERNAT PIOTR GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ BĘBAS PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ BIEŁUŃSKI SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ BOJEK BEATA RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA K40 TAK
0++ BOJEK ŁUKASZ RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ BOROWIAK ALLAN ŚWIEBODZICE POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ BOROWIAK MAŁGORZATA ŚWIEBODZICE POLSKA SANTANDER RUNNERS TEAM K40 TAK
0++ BORUŃ MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ BRODA DOMINIK WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ BUBEL ALINA WROCŁAW POLSKA DRUŻYNA SZPIKU K50 TAK
0++ BUBEL PIOTR WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ BUJAK KATARZYNA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 NIE
0++ BURZYŃSKA KAROLINA OLEŚNICA POLSKA K40 NIE
0++ BYCZYK JAROSŁAW ZALASEWO POLSKA HERNIK TEAM M50 TAK
0++ CHLEBOWSKI KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ CHOLEWINSKA LONGINA MUROWANA GOSLINA POLSKA HERNIK TEAM K50 NIE
0++ CHOLEWIŃSKI WOJCIECH MUROWANA GOŚLINA POLSKA HERNIK TEAM M50 NIE
0++ CHUDY ARIEL RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 NIE
0++ CIESIELSKI KAROL RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M30 TAK
0++ CZERWIŃSKA KATARZYNA WAŁBRZYCH POLSKA K30 NIE
0++ CZYCZERSKI JACEK ROGOŹNICA POLSKA GRUPA BIEGOWA M50 TAK
0++ DEC RAFAŁ BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 NIE
0++ DĘBICKI ADRIAN LEGNICA POLSKA M40 TAK
0++ DŁUGOŁĘCKI KONRAD ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 NIE
0++ DŁUGOSZ ARTUR DOBRZEŃ WIELKI POLSKA PĘDZĄCE ŻBIKI M20 TAK
0++ DUCH DAWID MYSŁOWICE POLSKA PWC SDC RUNNERS TEAM M30 TAK
0++ DZIUBA PIOTR WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ FOGIEL-PAWŁOWSKA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA K40 NIE
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M40 TAK
0++ GARNEK PIOTR WROCŁAW POLSKA VEGE RUNNERS M40 TAK
0++ GIDASZEWSKA JOLANTA LESZNO POLSKA NESSI KOLOROWA DRUŻYNA K40 TAK
0++ GIDEL HALINA BRZEG DOLNY POLSKA FOTOTRIO.PL K50 TAK
0++ GIDEL WITOLD BRZEG DOLNY POLSKA FOTOTRIO.PL M50 TAK
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK K20 NIE
0++ GREDES MARIUSZ LEGNICA POLSKA M20 TAK
0++ GRELA MICHAŁ WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU M40 TAK
0++ GRZEGRZÓŁKA NORBERT WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ GRZESIK PAWEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ HADZICKA SYLWIA WROCLAW POLSKA VEGE RUNNERS K30 TAK
0++ HARENDARZ ZBIGNIEW OBORA POLSKA MSPORT RCS TEAM LUBIN M50 TAK
0++ HNATIUK MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ HYPIAK JOANNA WROCŁAW POLSKA TRIACTIV RIDLEY K30 TAK
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA NSK RUNS M40 NIE
0++ JAGIELSKA MAGDALENA KŁOBUCK POLSKA NGB KŁOBUCK K30 NIE
0++ JAKUBOWSKI RAFAŁ GOSTYŃ POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ JANAS DARIUSZ WROCLAW POLSKA M30 TAK
0++ JANUCHTA PRZEMYSŁAW LUBIN POLSKA MSPORT TEAM LUBIN M40 TAK
0++ JÓZWIK PIOTR WROCŁAW POLSKA M20 NIE
0++ JÓŹWIK MAREK RADOM POLSKA BIEGIEM RADOM! M40 TAK
0++ KAMECZURA KRZYSZTOF GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ KAMYK MATEUSZ WOJNOWICE POLSKA M30 NIE
0++ KAPLER-TĘGOWSKA KARINA KOZIEGŁOWY POLSKA CZERWONAK BIEGA K40 TAK
0++ KAPŁOWSKI JERZY WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ KARANKIEWICZ GRZEGORZ LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M30 TAK
0++ KARASIAK JERZY ŚREM POLSKA M50 TAK
0++ KARASIAK MAGDALENA ŚREM POLSKA K40 TAK
0++ KITA MICHAŁ WROCŁAW POLSKA PĘDZĄCY W MIEJSCU M40 TAK
0++ KŁOPOCKI TOMEK KROTOSZYN POLSKA M30 NIE
0++ KMIT MARCIN WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KOCHMAŃSKA MARTA BOŻKÓW POLSKA K30 NIE
0++ KOCIOŁOWICZ PIOTR BARDO POLSKA BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH M30 NIE
0++ KOCZUR JERZY SYCÓW POLSKA M40 TAK
0++ KONOPACKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY M40 NIE
0++ KOPACKA ELIZA WAŁBRZYCH POLSKA K30 NIE
0++ KOPACKI GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA M30 NIE
0++ KOŚCIELNIAK DAGMARA CZERWONAK POLSKA CZERWONAK BIEGA K40 TAK
0++ KOŚCIELNIAK MACIEJ CZERWONAK POLSKA CZERWONAK BIEGA M20 TAK
0++ KOŚCIELNIAK SZYMON CZERWONAK POLSKA CZERWONAK BIEGA M40 TAK
0++ KOWALCZYK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA #WAWRZYNTEAM M40 TAK
0++ KOWALCZYK PIOTR TYCHY POLSKA TEAM PAPRY M40 TAK
0++ KRZYWONOS MACIEJ ROZDRAŻEW POLSKA M40 NIE
0++ KUCZYŃSKA JOANNA WOŁÓW POLSKA WOŁÓW BIEGA K40 NIE
0++ KUJAWKA PIOTR GŁUSZYCA POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH M40 NIE
0++ KUJAWKA URSZULA GŁUSZYCA POLSKA KAT CROSS WAŁBRZYCH K30 TAK
0++ KUPPER PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 NIE
0++ KUROWSKI WOJCIECH WROCŁAW POLSKA TRIACTIV RIDLEY M30 TAK
0++ KURZYŃSKI MICHAŁ WROCŁAW POLSKA EFEKT GOMBAO M30 TAK
0++ KUŹMICKI KAROL WROCŁAW POLSKA KIKU RUN TEAM M50 TAK
0++ LĘGA WIESŁAW ŚWIDNICA POLSKA KS TĘCZA M40 NIE
0++ LIS PAWEŁ BRZEG DOLNY POLSKA PCC ULTRA RUNNERS M30 NIE
0++ LOMPART AGNIESZKA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 NIE
0++ ŁĄGIEWKA DANIEL KARCZEWICE POLSKA PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M30 NIE
0++ ŁUSZCZ JANUSZ WROCŁAW POLSKA AMATOR - INDYWIDUALISTA M50 TAK
0++ MAŃKA TOMASZ ŻMIGRÓD POLSKA M40 TAK
0++ MARTOWSKI MACIEJ WROCŁAW POLSKA EUROPA UBEZPIECZENIA M40 NIE
0++ MATECKA BARBARA KOZIEGŁOWY POLSKA CZERWONAK BIEGA K40 TAK
0++ MATECKI TOMASZ KOZIEGŁOWY POLSKA CZERWONAK BIEGA M40 NIE
0++ MESJASZ MAREK LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M30 TAK
0++ NOWAK ANGELIKA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA K20 NIE
0++ NOWAKOWSKI WIESŁAW WROCŁAW POLSKA WROCLAW MARATHON TEAM M50 TAK
0++ OCZERETKO PAWEŁ LEGNICA POLSKA OBORYGENI M40 NIE
0++ OLBERT IRENEUSZ BRZEG DOLNY POLSKA M40 NIE
0++ ORDYNIEC SŁAWOMIR ŚWIDNICA POLSKA KB LEROY MERLIN M20 NIE
0++ ORGANISTA PIOTR LESZNO POLSKA KP POLONIA 1912 LESZNO M30 NIE
0++ ORUBA DAWID WIRY POLSKA M20 NIE
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M60+ TAK
0++ PAŁYS MARCIN GŁUSZYCA POLSKA USKS LUDWIKOWICE M30 NIE
0++ PARYSEK ARKADIUSZ BRZEG DOLNY POLSKA M40 TAK
0++ PATYK MIREK WIŚNIOWA POLSKA M40 TAK
0++ PIASECKI MARIUSZ GODZIKOWICE POLSKA M40 NIE
0++ PIKUL JOANNA GLUSZYCA POLSKA K30 TAK
0++ PISOWŁODZKA DAGMARA DĄBROWA GÓRNICZA POLSKA K40 TAK
0++ PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA CHWALISZÓW POLSKA PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ K30 NIE
0++ PLOK KRZYSTOF POLKOWICE POLSKA TEAM PLOK M50 TAK
0++ PRZERWA ANDRZEJ DZIERŻONIÓW POLSKA KOCHAM IZE I MAJE ORAZ BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA M40 TAK
0++ RADWAN KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA M40 NIE
0++ RADZIEMSKI PAWEŁ OSIECZNA POLSKA M30 NIE
0++ RATAJCZAK ANNA DOLSK POLSKA HERNIK TEAM K40 TAK
0++ RATAJCZAK DARIUSZ DOLSK POLSKA HERNIK TEAM M40 TAK
0++ RESPONDEK DARIUSZ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ ROSÓŁ ROMAN POZNAŃ POLSKA HERNIK TEAM M40 TAK
0++ ROSZYK PRZEMEK KOZIEGŁOWY POLSKA PARKRUN POZNAŃ M40 TAK
0++ ROSZYK SYLWIA KOZIEGŁOWY POLSKA PARKRUN POZNAŃ/ALBIONE K40 TAK
0++ RUDNICKI PAWEŁ KROTOSZYN POLSKA M40 TAK
0++ RUSZCZYŃSKA EWA BOGUSZÓW - GORCE POLSKA PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ K30 NIE
0++ RZEPECKI MICHAŁ POZNAŃ POLSKA - M40 NIE
0++ SAJDUDA ADAM WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ SIDORUK DARIUSZ ŚWIDNICA POLSKA M50 NIE
0++ SKOKOWSKI MACIEJ RAWICZ-MASŁOWO POLSKA M40 NIE
0++ SOBCZAK RENATA OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA TAK
0++ SOBIESKA KATARZYNA LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA K40 TAK
0++ STRZELCZYK MAGDALENA TYCHY POLSKA LAKE RUNNERS K30 TAK
0++ STRZELCZYK PAULINA ŚMIGIEL POLSKA NESSI KOLOROWA DRUŻYNA K30 TAK
0++ SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR GŁUSZYCA POLSKA AMATOR PEŁEN RELAX M40 TAK
0++ SYNOWIEC ADAM ŻMIGRÓD POLSKA KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 TAK
0++ ŚWIDA ADAM WROCŁAW POLSKA GET RUN M30 NIE
0++ ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M40 TAK
0++ TEKIELE JACEK LEGNICA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA/LESZTEK M40 TAK
0++ TOMKÓW ROBERT KOMPRACHCICE POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ TRZASKACZ DOROTA TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI K30 NIE
0++ TRZASKACZ TOMASZ TRZEBNICA POLSKA OBORYGENI M40 TAK
0++ URBANOWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA ZEGAN BOXING CLUB M30 TAK
0++ WALKOWICZ MAREK GŁUSZYCA POLSKA M40 NIE
0++ WAROWNY DAWID DOBROMIERZ POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M40 NIE
0++ WASIELEWSKA TERESA ZDZIESZOWICE POLSKA K40 TAK
0++ WASIELEWSKI WŁODEK ZDZIESZOWICE POLSKA M40 TAK
0++ WIERZBOWY PRZEMEK WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ WŁODARCZYK KRYSTIAN WAŁBRZYCH POLSKA GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 TAK
0++ WOJTCZAK MAŁGORZATA OLEŚNICA POLSKA BIEGIEM PO MARZENIA K30 NIE
0++ WOŹNIAK RAFAŁ BRZEG DOLNY POLSKA PCC ULTRA RUNNERS M40 TAK
0++ WOŹNIAK RYSZARD BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M50 NIE
0++ WOŹNIAK TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA ZADRUGA M30 NIE
0++ WRZESIŃSKI PIOTR CZĘSTOCHOWA POLSKA GAPPAG TEAM M40 TAK
0++ ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ BARTNICA POLSKA UKS LUDWIKOWICE M30 TAK
0++ ZYGNER SŁAWOMIR RYDZYNA POLSKA R-TEAM RYDZYNA M40 TAK
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M50 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 152
Limit pakietów startowych: 250
Liczba opłaconych pakietów startowych: 96