BIEG PO PODKOWĘ - ŚWIĘCKO 2018, dnia: 2018-03-18

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Ośrodek Jeździecki "Kłodzka Róża" Święcko 57
Organizator:
- Ośrodek Jeździecki "Kłodzka Róża"
- Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
- LKS ISKRA Jaszkowa
- "Trener" Michał Woś

Koordynator: Michał Woś
Telefon: +48 669-27-20-61
E-mail: kl.ziemiaklodzka@op.pl
www: www.biegi.klodzko.pl

Opis zawodów

Święto biegania w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Bieg anglosaski na dystansie 10 km, biegi dla dzieci i młodzieży, biegi rodzinne.

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. BIEG PO PODKOWĘ - ŚWIĘCKO 2018 , 10.00 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

BIEG PO PODKOWĘ - ŚWIĘCKO 2018, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 10.00 km, Podbiegi : 245 m, Zbiegi : 240 m,
Start : Ośrodek Jeździecki "Kłodzka Róża", Meta : Ośrodek Jeździecki "Kłodzka Róża"
Limit uczestników : 200
Liczba bufetów na trasie biegu : 0
Dotychczasowy rekord trasy : 00:38:05
Rekord należy do : JILEK KRZYSZTOF

Cena pakietów :
Od 2017-12-19 do 2017-12-31 - 30.00 zł
Od 2018-01-01 do 2018-02-28 - 40.00 zł
Od 2018-03-01 do 2018-03-11 - 50.00 zł
Od 2018-03-18 do 2018-03-18 - 60.00 zł
Numer konta bankowego : 10 9523 0001 0003 1453 2000 0001 w banku: Bank Spółdzielczy w Kłodzku

Opis trasy : Startujemy z pod Ośrodka, pastwiskami zbiegamy w dół, następnie polną drogą biegniemy do Święcka, wbiegamy na asfalt, za mostkiem w prawo, po 100 metrach skręcamy w las i biegniemy pod górę 1 kilometr po drodze mijamy wapiennik, ławeczkę następnie wbiegamy na łąkę, po wybiegnięciu na górę skręcamy w lewo, a po około 200 metrach w prawo, dalej prosto aż do drogi szutrowej, następnie drogą szutrową w kierunku przeciwnym kierunku, dobiegamy do domku po prawej stronie i koło domu w lewo pod górę, ostry podbieg przez 400 m i w prawo koło starego kamieniołomu dalej w dół drogą leśną, wybiegamy na asfalt, przez mostek,w Święcku skręcamy w lewo na drogę polną i biegniemy do Ośrodka Jeździeckiego, finisz pod ostrą górkę około 40 metrową i meta.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 130
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 103

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ ADAMIAK MARTA ZŁOTY STOK POLSKA ABY DO METY K30 NIE
0++ ADAMIN ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA M40 NIE
0++ ANTOSIAK TOMASZ KEDZIERZYN KOŹLE POLSKA ANTONTEAM M30 NIE
0++ BABIŃSKA EWELINA RADKÓW POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA K30 TAK
0++ BANAŚ ROBERT NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ BEDNARZ MARCIN OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE POLSKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA M30 TAK
0++ BŁAUCIAK EWA TARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K16 TAK
0++ BŁAUCIAK MACIEJ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M16 TAK
0++ BOBER JAKUB BIELANY WROCLAWSKIE POLSKA POLONIA BIELANY M20 NIE
0++ BOGDAŁ PAWEŁ MIĘDZYGÓRZE POLSKA M40 TAK
0++ BONIEC ALEKSANDER ŻARY POLSKA M50 TAK
0++ BONIEC RADOSŁAW ŻARY POLSKA M20 TAK
0++ BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK POLSKA KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ CEPIELIK WOJCIECH PUSTELNIK POLSKA HERMIT M30 TAK
0++ CHRUŚCIEL MICHAŁ BRZEG DOLNY POLSKA SOWY M30 TAK
0++ CZAPIGA ROBERT NOWA RUDA POLSKA PRORITA TEAM M40 TAK
0++ DĄBEK MIROSŁAW ZIĘBICE POLSKA MIRAS M40 TAK
0++ DEREŃ AGATA STARA ŁOMNICA POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA K20 TAK
0++ DEREŃ BEATA STARA ŁOMNICA POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA K20 TAK
0++ DOMAGAŁA AGNIESZKA ZĄBKOWICE ŚL POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K30 TAK
0++ DUDZIK JACEK ŁODZKO POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA M60 TAK
0++ FERENC JANUSZ LUDWIKOWICE KŁ. POLSKA M60 TAK
0++ FORNAL PAWEŁ RADKÓW POLSKA 22 KBPG M30 NIE
0++ GAJEWSKI MARCIN KŁODZKO POLSKA M40 TAK
0++ GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA STARCZÓW POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K40 TAK
0++ GŁUSZCZAK JAKUB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY M20 TAK
0++ GOMOŁYSEK KINGA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ GREGORCZYK KRZYSZTOF CHEŁMSKO ŚLĄSKIE POLSKA 1970 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE M40 TAK
0++ GRODECKA ALEKSANDRA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K20 TAK
0++ GRODECKI PAWEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M30 TAK
0++ HOTAŁA SYLWIA KUDOWA-ZDRÓJ POLSKA K30 TAK
0++ HRYCZYŃSKA KAMILA ZIĘBICE POLSKA ABY DO METY K20 NIE
0++ JABŁOŃSKI PIOTR OŁAWA POLSKA M40 TAK
0++ JAKUBOWSKA BEATA WROCŁAW POLSKA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30 NIE
0++ JÓZWIK PIOTR WROCŁAW POLSKA M20 TAK
0++ KADYS ŁUKASZ MIĘDZYLESIE POLSKA M30 TAK
0++ KALICKI ARIEL NOWA RUDA POLSKA NOWA RUDA-BIEGA M30 TAK
0++ KAPŁON STANISŁAW KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M60 TAK
0++ KLINKE-OSADNIK ANETA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY K40 TAK
0++ KNAPIK PIOTR WROCŁAW POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ KOCHMAŃSKA MARTA BOŻKÓW POLSKA K30 NIE
0++ KONOPACKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY M30 TAK
0++ KORNAŚ MARCIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M30 TAK
0++ KOWAL TOMASZ KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M30 TAK
0++ KOZA ARTUR ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M40 TAK
0++ KOZA MAŁGORZATA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN K16 TAK
0++ KRUPA MARCIN NOWA RUDA-SŁUPIEC POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M40 TAK
0++ KRUŻOŁEK MONIKA RADKÓW POLSKA SOKOLEC FANS & BENIO K30 NIE
0++ KUBIK NORBERT ŚWIDNICA POLSKA GTŻ M40 NIE
0++ KUJAWA MAREK SZCZYTNA POLSKA SZCZYTNA BIEGA M40 TAK
0++ KUKURYK KRZYSZTOF NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ KUŁACZKOWSKA MAGDALENA KŁODZKO POLSKA K20 TAK
0++ KUPIEC MARIUSZ KŁODZKO POLSKA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE M40 TAK
0++ KURCZYNA GŁUSZCZAK MAGDALENA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY K20 TAK
0++ LECHOWSKI JAN JELCZ-LASKOWICE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICE M50 NIE
0++ LESZCZYŃSKA-BOGDAŁ DOMINIKA MIĘDZYGÓRZE/WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ LEŚNIEWSKA JUSTYNA RADKÓW POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA K30 NIE
0++ LEŚNIEWSKI WOJCIECH NOWA RUDA POLSKA M20 TAK
0++ LEWANDOWSKA PATRYCJA OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA K20 TAK
0++ LEWICKI FILIP MIŁOSZYCE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE M30 NIE
0++ LEWIŃSKI ADAM WROCŁAW POLSKA BIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJE M20 TAK
0++ ŁOPOKA PRZEMYSŁAW ZIĘBICE POLSKA ABY DO METY M20 NIE
0++ MACIASZEK GRZEGORZ ZDUŃSKA WOLA POLSKA RAJSPORT ACTIVE SIERADZ M40 TAK
0++ MARCJANEK ŁUKASZ SZCZYTNA POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M20 TAK
0++ MARKOWSKA ANETA NOWA RUDA POLSKA K30 TAK
0++ MARKOWSKI PIOTR NOWA RUDA POLSKA 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ W KŁODZKU M40 TAK
0++ MARZEC ZBIGNIEW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M50 TAK
0++ MAŚLANKA ANDRZEJ WYSOKA POLSKA PALACSINTA PATAVAL M30 TAK
0++ MATEŃKO MARCIN KŁODZKO POLSKA M16 TAK
0++ MAZUR TOMASZ KRAKÓW POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M30 NIE
0++ MAZURKIEWICZ MARTA BARDO POLSKA NIEZRZESZONY K30 TAK
0++ MĄCZKA BOLESŁAW ŚWIĘTOSZÓW POLSKA M30 NIE
0++ MICHALSKA AGNIESZKA KROSNOWICE POLSKA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40 TAK
0++ MICHALSKI JÓZEF BYSTRZYCA KŁODZKA POLSKA M50 TAK
0++ MICHOŃ ANDRZEJ NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M20 NIE
0++ MORAŃSKI MARIAN ZABRZE POLSKA M40 TAK
0++ NESTEREWICZ RYSZARD KŁODZKO POLSKA M60 NIE
0++ NEUMAN PETR NOWA RUDA POLSKA - M40 TAK
0++ NIEKARŚ LIDIA KŁODZKO POLSKA K30 TAK
0++ NIEMIEC WALDEMAR NOWA RUDA POLSKA KGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICE M50 TAK
0++ OKOŃSKI RAFAŁ NOWA RUDA POLSKA M20 TAK
0++ OSADNIK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA DRUŻYNA JEZUSA M40 NIE
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M60 TAK
0++ PABIJAŃCZYK DAMIAN WROCŁAW POLSKA WLKS WROCŁAW M30 TAK
0++ PAŁYS MARCIN GŁUSZYCA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 TAK
0++ PIOTROWSKI MAREK BYSTRZYCA KŁODZKA POLSKA GOGGLE PAE TEAM M50 TAK
0++ PODWALNY ZUZA KŁODZKO POLSKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA K16 TAK
0++ POLAK SEBASTIAN ŻELAZNO POLSKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA M16 TAK
0++ POLAK SZCZEPAN ŻELAZNO POLSKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA M16 TAK
0++ PTASIŃSKI TOMASZ NOWA RUDA-SŁUPIEC POLSKA CZAJKERSI M30 TAK
0++ RECZUCH ANDRZEJ BIELAWA POLSKA DYWIZJON 102 M40 TAK
0++ ROBAK KRZYSZTOF MAR POLSKA OSP GOGOŁÓW M30 NIE
0++ RUDY MACIEJ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ABY DO METY M16 TAK
0++ SAMOSENEK TOMASZ NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M30 NIE
0++ SIERAKOWSKI MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SIKORSKI DARIUSZ DZIERŻONIÓW POLSKA INSERT TEAM M30 TAK
0++ STACHURA RAFAŁ WYSOKA POLSKA SOWY M40 TAK
0++ STANIOCHA KATARZYNA NOWA RUDA POLSKA BWM K20 NIE
0++ STANIOCHA OKTAWIAN NOWA RUDA POLSKA BWM M30 NIE
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA M40 NIE
0++ SUCHENIA DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ SUWAŁA PIOTR KŁODZKO POLSKA M30 TAK
0++ SZACHEWICZ SŁAWOMIR WROCŁAW POLSKA WLKS WROCŁAW M30 TAK
0++ SZCZEPANIAK ADAM BOGUSZÓW-GORCE POLSKA M50 NIE
0++ SZLACHETKA MICHAŁ KAMIENIEC ZĄBKOWICKI POLSKA M20 TAK
0++ SZOPA ŁUKASZ DOBROSZYCE POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA M30 TAK
0++ TOMAKA BOGUSŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE POLSKA ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M40 TAK
0++ TOMERA DOROTA STARA BYSTRZYCA POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA K40 TAK
0++ TOMKÓW IRENEUSZ NOWA RUDA POLSKA M30 TAK
0++ TOMKÓW ROBERT NIEMODLIN POLSKA FAST FOOT OPOLE M40 TAK
0++ TUREK TOMASZ KŁODZKO POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ TURKIEWICZ DAWID WOLIBÓRZ POLSKA M30 TAK
0++ TYL TOMASZ KŁODZKO POLSKA M30 NIE
0++ ULIASZ JERZY BYSTRZYCA KŁODZKA POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ WALCZYKIEWICZ MARIUSZ KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M30 TAK
0++ WCISŁO ADAM KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ WESOŁOWSKA MARTA KŁODZKO POLSKA K30 TAK
0++ WESOŁOWSKA-KRUPA PAULINA WROCŁAW POLSKA NOI BRAVE RAGAZZE K30 TAK
0++ WĘGLARZ ANDRZEJ NOWA RUDA POLSKA M50 TAK
0++ WIŚNIEWSKI JACEK NOWA RUDA POLSKA NOWA RUDA-BIEGA M40 TAK
0++ WOJTCZAK MAŁGORZATA OLEŚNICA POLSKA K30 TAK
0++ WYSŁOBOCKI MATEUSZ LĄDEK-ZDRÓJ POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M20 TAK
0++ ZAJĄCZKOWSKA AGNIESZKA KŁODZKO POLSKA L.K.S.ISKRA JASZKOWA K20 TAK
0++ ZALEWSKI PIOTR WROCŁAW POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICE M20 TAK
0++ ZAUCHA MARTA KŁODZKO POLSKA K30 NIE
0++ ZAWADZKI RAFAŁ GORZANÓW POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M40 TAK
0++ ZBYRYT HALINA NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA K40 TAK
0++ ZBYRYT MAREK NOWA RUDA POLSKA AKTYWNA NOWA RUDA M50 TAK
0++ ZWADUCH PRZEMYSŁAW KŁODZKO POLSKA M40 TAK
0++ ŻBIK JAROSŁAW KŁODZKO POLSKA M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 130
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 103