III Bieg Koliby Łomnickiej, dnia: 2018-01-07

Zapisy zakończone

Proszę się zalogować, aby zapisać się na zawody. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj

Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Głuszyca, Łomnica
Organizator: Stowarzyszenie Waligóra Run
Koordynator:
Błaszkiewicz Tomasz - Treningi
Kolisz Andrzej - Organizacja
Sobieraj Ewa - Wolantariat
Telefon: +48 795-03-58-33
E-mail: biuro@pomiarownia.pl
www: www.waligoraruncross.pl

Opis zawodów

Dnia 7 stycznia 2018 roku odbędzie się III Bieg Koliby Łomnickiej. Start i meta jak w roku ubiegłym w Łomnicy obok restauracji Koliba Łomnicka.


Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. III Bieg Koliby Łomnickiej , 15.50 km, godzina: 12:00
Czytaj regulamin

III Bieg Koliby Łomnickiej, godzina: 12:00

Stopień trudności biegu:
Dystans : 15.50 km, Podbiegi : 665 m, Zbiegi : 676 m,
Start : Restauracja Koliba Łomnicka, Meta : Restauracja Koliba Łomnicka
Limit uczestników : 200
Liczba bufetów na trasie biegu : 0
Dotychczasowy rekord trasy : 01:15:21
Rekord należy do : WOJSŁAW BARTŁOMIEJ

Cena pakietów :
Od 2017-11-01 do 2017-12-01 - 40.00 zł
Od 2017-12-01 do 2018-12-31 - 50.00 zł
Od 2018-01-07 do 2018-01-07 - 60.00 zł
Numer konta bankowego : 23 1140 2004 0000 3802 7658 8655 w banku: mBank

Opis trasy : Zimowy prolog WRC - wystartuj i sprawdź się w zimę na trasie WRC.
Pobierz track dla urządzenia GPS

Kliknij w mapę aby powiększyć widok
Liczba zarejestrowanych zawodników: 204
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 204

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kraj Klub Kat. Kat. dodatkowa Płatność
0++ BARTNICKI BARTOSZ GŁUSZYCA POLSKA WKURW_TEAM M20 TAK
0++ BARYŁA PIOTR WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ BATRANIEC TOMASZ LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ BĄCZEK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ BEDNARCZYK BOGUSŁAW WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW M50+ TAK
0++ BEDNARZ SEBASTIAN OTMUCHÓW POLSKA M40 TAK
0++ BĘŚ MARCIN JORDANÓW ŚLĄSKI POLSKA JUDO SOBÓTKA M40 TAK
0++ BIAŁEK PAWEŁ ŚWIEBODZICE POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M20 TAK
0++ BŁASZKIEWICZ TOMASZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ BŁOCHOWIAK MAGDALENA MIEJSKA GÓRKA POLSKA KLUB BIEGACZY JYSK K30 TAK
0++ BŁOCHOWIAK TOMASZ MIEJSKA GÓRKA POLSKA RAWICKIE MORSY M30 TAK
0++ BOCHEŃSKA ALEKSANDRA WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW K40 TAK
0++ BOCZAR WALDEMAR WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ BOCZULA KRZYSZTOF BIELAWA POLSKA WKB PIAST WROCŁAW M50+ TAK
0++ BORUŃ MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ BUCHLA MARCIN WROCŁAW POLSKA GT RAT M40 TAK
0++ BUJAK KATARZYNA UNISŁAW ŚLĄSKI POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ BULARZ PAULINA OŁAWA POLSKA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY K20 TAK
0++ CABAJ PAWEŁ ŚRODA ŚLĄSKA POLSKA M30 TAK
0++ CETNAROWSKI KAMIL WROCŁAW POLSKA ZUM CAR SERWIS M30 TAK
0++ CETNAROWSKI MARIUSZ WROCŁAW POLSKA PERŁA TEAM M30 TAK
0++ CHOMIK TADEUSZ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ CHORĄŻY DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ CICHOCKI MARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M40 TAK
0++ CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ CIURASZKIEWICZ JUSTYNA WROCŁAW POLSKA K40 TAK
0++ DĄBROWSKA URSZULA LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA K40 TAK
0++ DĄBROWSKI DANIEL LUBIN POLSKA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 TAK
0++ DEC PATRYK BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M20 TAK
0++ DEC RAFAL BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ DĘBICKI ADRIAN LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ DUDEK AGNIESZKA RUDA ŚLĄSKA POLSKA K30 TAK
0++ DUDEK MARIUSZ RUDA ŚLĄSKA POLSKA M30 TAK
0++ DUDZIŃSKI MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ DURAŁ GRZEGORZ WROCŁAW POLSKA TRENING ULTRASA M30 TAK
0++ DYTKO KRZYSZTOF LUBAWKA POLSKA K2 MISZKOWICE M40 TAK
0++ DZIEDZIC ARTUR WAŁBRZYCH POLSKA LEŚNE CYMBAŁY M30 TAK
0++ DZIESZUK GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA PODZAMCZE WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ FALISZEWSKI SEBASTIAN ŁÓDŹ POLSKA M40 TAK
0++ FOGIEL-PAWŁOWSKA AGNIESZKA WROCŁAW POLSKA LOS BIEGANEROS K30 TAK
0++ FORNAL PAWEŁ RADKÓW POLSKA 22 KBPG M30 TAK
0++ FRANKÓW ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ FRĄSZCZAK KRZYSZTOF WAŁBRZYCH POLSKA WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ TAK
0++ FRYDRYCKI DARIUSZ LEGNICA POLSKA M30 TAK
0++ FURTAK KRZYSZTOF LUBIN POLSKA KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI M50+ TAK
0++ GALUS KRZYSZTOF JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA SIŁOWNIA JEDLINA M30 TAK
0++ GDOWSKI WOJCIECH JAWOR POLSKA FENIKS LEGNICA M30 TAK
0++ GĘBAROWSKI IGOR ŚWIEBODZICE POLSKA MOCNOZABIEGANY.COM M30 TAK
0++ GŁĄB DARIA PRUDNIK POLSKA K20 TAK
0++ GODLEWSKI KRZYSZTOF ŻARÓW POLSKA GVT M30 TAK
0++ GOŁAJ KAROL WROCŁAW POLSKA CHOJNIK KARKONOSKI FESTIWAL BIEGOWY M30 TAK
0++ GRACZYK SEBASTIAN BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M30 TAK
0++ GRAMZA KATARZYNA RAWICZ POLSKA EUFORIABIEGACZATEAM K30 TAK
0++ GRZESIAK RAFAŁ GŁOGÓW POLSKA KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 TAK
0++ GRZESIK PAWEL ŚWIEBODZICE POLSKA SOR WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ GRZEŚ MAŁGORZATA KOSTRZYN POLSKA K30 TAK
0++ GRZEŚ PIOTR KOSTRZYN POLSKA GEKONMTB M20 TAK
0++ GRZEŚKOWIAK ANNA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K30 TAK
0++ GULACZ MARTA WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K20 TAK
0++ GURGUL RYSZARD BOGUSZÓW-GORCE POLSKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA M50+ TAK
0++ HARASIUK ADAM WROCŁAW POLSKA PRZYMIERZE MIŁOSIERDZIA WROCŁAW M20 TAK
0++ HENEL MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M30 TAK
0++ IGNASIAK JOANNA ŚWIDNICA POLSKA MITSHUBISHI MATERIALS K20 TAK
0++ ILKÓW MARCIN GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ JACKOWICZ RAFAŁ SOBÓTKA POLSKA TRIATHLON MIETKÓW TEAM M40 TAK
0++ JAGIELLICZ MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA MARCIN JAGIELLICZ FOTOGRAFIA M20 TAK
0++ JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M30 TAK
0++ JANIAK ALEKSANDRA ZIELONA POLSKA WKURW_TEAM K30 TAK
0++ JAROSŁAWSKI MARIUSZ OŁAWA POLSKA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY M40 TAK
0++ JONCZYS KRZYSZTOF LUBIN POLSKA M30 TAK
0++ KALISZ DARIUSZ WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M50+ TAK
0++ KAŁKA MARCIN RAWICZ POLSKA M30 TAK
0++ KAŁUŻA MAGDALENA WROCŁAW POLSKA - K30 TAK
0++ KAPŁOWSKI JERZY WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ KARCZYŃSKA JOANNA OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K40 TAK
0++ KARCZYŃSKI DARIUSZ OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ KARWACKI GRZEGORZ WAŁBRZYCH POLSKA GLOBUS M40 TAK
0++ KICINSKA DOROTA RAWICZ POLSKA ROZBIEGANY RAWICZ K30 TAK
0++ KIELAR MIROSŁAW JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA M30 TAK
0++ KIRKIEWICZ IRENEUSZ OŁAWA POLSKA KOLEGA MAĆKA OŁAWA M40 TAK
0++ KITA EWA KĘDZIERZYN-KOŹLE POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL K50+ TAK
0++ KITA MICHAŁ WROCŁAW POLSKA PĘDZĄCY W MIEJSCU M40 TAK
0++ KLAGA MICHAŁ KARPACZ POLSKA M30 TAK
0++ KOCEMBA RAFAŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KOCIK MARCIN WROCŁAW POLSKA FATBOY SPRINT M40 TAK
0++ KOGUT STANISŁAW ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M30 TAK
0++ KOŁDA SEBASTIAN JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA GVT M40 TAK
0++ KONOPKA SEBASTIAN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ KOSTASZ MARIUSZ GŁUSZYCA POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M30 TAK
0++ KOWALEWSKI ROBERT WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ KOWALSKI ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA M50+ TAK
0++ KOWALSKI ŁUKASZ GŁUSZYCA POLSKA M20 TAK
0++ KOZAK ROBERT WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M30 TAK
0++ KOZŁOWSKI MAREK JAWOR POLSKA M40 TAK
0++ KOZUBAL MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M30 TAK
0++ KUBIK NORBERT ŚWIDNICA POLSKA GTŻ M40 TAK
0++ KUBISZYN PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA M20 TAK
0++ KUJAWA ADAM WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M40 TAK
0++ KURKOWIAK KRZYSZTOF WROCŁAW POLSKA WKURW_TEAM M30 TAK
0++ LACH BARTOSZ ŚWIĄTNIKI POLSKA M20 TAK
0++ LACH DARIUSZ ŚWIĄTNIKI POLSKA M40 TAK
0++ LACH-PAPCIAK KATARZYNA JAWOR POLSKA BIEGAMDLAZDROWIAPL K30 TAK
0++ LECH AGNIESZKA ŚWIEBODZICE POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30 TAK
0++ LECH MICHAŁ ŚWIEBODZICE POLSKA STRZEGOMSKA DWUNASTKA M30 TAK
0++ LESZCZYŃSKI WACŁAW SWIEBODZICE POLSKA M50+ TAK
0++ LETKI PAWEŁ NAMYSŁÓW POLSKA - M30 TAK
0++ LIPUTA GRZEGORZ KRUSZYN POLSKA DYWIZJON 102 M20 TAK
0++ ŁABUZ SYLWESTER DZIERŻONIÓW POLSKA M30 TAK
0++ ŁUKAWSKI KRZYSZTOF ŚWIEBODZICE POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M30 TAK
0++ ŁYSIAK SYLWIA DĄBROWA POLSKA ROZBIAGANY RAWICZ K40 TAK
0++ ŁYSUNIEC MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MAJEWSKI MACIEJ ŚWIDNICA POLSKA WWW.REHA-FIT.COM.PL M30 TAK
0++ MALICZYSZYN ELŻBIETA BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K30 TAK
0++ MARCIŃCZYK DAMIAN WAŁBRZYCH POLSKA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M20 TAK
0++ MARKIEWICZ MACIEJ DZIEĆMOROWICE POLSKA M30 TAK
0++ MAŚLANKA PAWEŁ BIELAWA POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M30 TAK
0++ MATUSZEWSKI MARCIN RAWICZ POLSKA M30 TAK
0++ MATYJANKA PIOTR LUBIN POLSKA M40 TAK
0++ MAZUR AGNIESZKA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 TAK
0++ MIECHUR BOGUMIŁ JELENIA GÓRA POLSKA STOOR RUNEXTREME M30 TAK
0++ MIELNIKOWSKI PIOTR SOBÓTKA POLSKA JUDO SOBÓTKA M40 TAK
0++ MIERZWA KATARZYNA WROCŁAW POLSKA PRO-RUN WROCŁAW K30 TAK
0++ MIKRUT PAWEŁ WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ MŁODOŻENIEC MIROSŁAW SOBÓTKA POLSKA REMBERTÓW TEAM M30 TAK
0++ MOCZEK EDYTA JAWOR POLSKA K40 TAK
0++ MOLOCIOS MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ MUSIAŁ MAREK BYSTRZYCA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M50+ TAK
0++ MUSUR ADAM OLEŚNICA POLSKA KB SZERSZEŃ OLEŚNICA M50+ TAK
0++ NESTEREWICZ RYSZARD KŁODZKO POLSKA LKS ISKRA JASZKOWA M50+ TAK
0++ NIEKRASZ JUSTYNA ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA K40 TAK
0++ NIEKRASZ KRZYSZTOF ŚWIDNICA POLSKA BIEGOWA ŚWIDNICA M40 TAK
0++ NIEKRAŚ LIDIA KŁODZKO POLSKA K30 TAK
0++ NIEWIEJSKI PRZEMYSŁAW MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M30 TAK
0++ NOGAŁA JERZY LESZNO POLSKA METABO TORA BIKE M40 TAK
0++ NOWAK MARCIN WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ NOWAKOWSKI MARCIN WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ OLSZEWSKI TOMASZ LUBIN POLSKA KSRG ZG RUDNA M40 TAK
0++ ONISZKO-KIELAR MARTA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K30 TAK
0++ OSKWAREK PIOTR TRZEBUNIA POLSKA ŁĄCZKA TEAM LEGNICA M30 TAK
0++ OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M50+ TAK
0++ OSTROWSKI MICHAŁ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ PATALON MAREK MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M50+ TAK
0++ PATYK MIREK WISNIOWA POLSKA M40 TAK
0++ PIETRZYK DANIEL WAŁBRZYCH POLSKA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M40 TAK
0++ PIKUL JOANNA ŚWIEBODZICE POLSKA K30 TAK
0++ PIOTROWSKA PATRYCJA WAŁBRZYCH POLSKA KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH K20 TAK
0++ PITALA WALDEMAR LIPINKI ŁUŻYCKIE POLSKA ŻARY RUNNERS TEAM M40 TAK
0++ POLAK BARTOSZ WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR M30 TAK
0++ POŁOM TOMASZ OŁAWA POLSKA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA M30 TAK
0++ PONIATOWSKI TOMASZ ZEBRZYDÓW POLSKA TEMMPO WAŁBRZYCH M40 TAK
0++ RECZUCH ANDRZEJ WROCŁAW POLSKA DYWIZJON 102 M40 TAK
0++ RESPONDEK DARIUSZ WROCŁAW POLSKA M40 TAK
0++ RODAK JAROSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA TIE-RUN M40 TAK
0++ RZADKOWSKI LESŁAW CHWAŁOWICE POLSKA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY M30 TAK
0++ SACKIEWICZ - WIĄCEK AGNIESZKA JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE K40 TAK
0++ SAJDAK PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA RONAL POLSKA RUN M20 TAK
0++ SAKOWICZ PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SALETA ANIA WROCŁAW POLSKA TRENUJZNAMI.PL K20 TAK
0++ SALETA MACIEJ WROCŁAW POLSKA TRENUJZNAMI.PL M20 TAK
0++ SIELUTIN WADIM LEGNICA POLSKA M50+ TAK
0++ SIERAKOWSKI MACIEJ WAŁBRZYCH POLSKA M30 TAK
0++ SIKORSKI DARIUSZ DZIERŻONIÓW POLSKA INSERT TEAM M30 TAK
0++ SIWKIEWICZ RADOSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M30 TAK
0++ SKORUPA PAULINA ŚCINAWA POLSKA EUFORIABIEGACZATEAM K30 TAK
0++ SKOWROŃSKI JANUSZ POLKOWICE POLSKA M40 TAK
0++ SKÓRA ANETA GLIWICE POLSKA TAK
0++ SKROK DARIUSZ NAMYSŁÓW POLSKA HARDCORE HOLIDAYS M40 TAK
0++ SŁAWIK ANDRZEJ GŁUSZYCA POLSKA M40 TAK
0++ SMEREKA TOMASZ MILICZ POLSKA RUNNING TEAM MILICZ M40 TAK
0++ SOBIŃSKI WALDEMAR JELENIA GÓRA POLSKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL M50+ TAK
0++ SONNEK MARTA SYCÓW POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA K30 TAK
0++ STAWARZ PAWEŁ OLEŚNICA POLSKA KB LUPUS OLEŚNICA M40 TAK
0++ STRASZKO MONIKA WROCŁAW POLSKA K30 TAK
0++ STRZELCZYK MARLENA KOSTRZYN POLSKA K20 TAK
0++ STRZELCZYK PAWEŁ WAŁBRZYCH POLSKA M40 TAK
0++ SWOBODA MAREK GŁUSZYCA POLSKA CRANBERRY TEAM M30 TAK
0++ SZANDAŁA JACEK OLEŚNICA POLSKA CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 TAK
0++ SZCZEGIELNIAK MARZENA ALICJA BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K20 TAK
0++ SZCZEPANIAK KAROL GŁOGÓW POLSKA CROSS STRACEŃCÓW TEAM M40 TAK
0++ ŚWIĄTEK EWELINA WROCŁAW POLSKA SPARTANIE DZIECIOM / KB ERGO K30 TAK
0++ ŚWIĄTEK MACIEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLSKA M40 TAK
0++ TELEŃCZUK TOMASZ WROCŁAW POLSKA ZUM CAR SERWIS M40 TAK
0++ TERMENA ANNA JAWOR POLSKA BIEGAMDLAZDROWIAPL K40 TAK
0++ TETERYCZ-DYTKO KATARZYNA LUBAWKA POLSKA K2 MISZKOWICE K30 TAK
0++ TĘCZA DARIUSZ JEDLINA-ZDRÓJ POLSKA BIEGAJ W JEDLINIE M50+ TAK
0++ TROCHA ROMAN DZIERŻONIÓW POLSKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA M50+ TAK
0++ WAJZER MARIOLA JAWOR POLSKA K40 TAK
0++ WALUKIEWICZ KRZYSZTOF JAWOR POLSKA AJAN IRON TEAM JAWOR M30 TAK
0++ WASIELEWSKI WŁODEK ZDZIESZOWICE POLSKA M40 TAK
0++ WASIK ROBERT WROCŁAW POLSKA M30 TAK
0++ WIELICZKO KAMIL JELENIA GÓRA POLSKA KAMIL TEAM M30 TAK
0++ WIERZBICKI HUBERT PASIKUROWICE POLSKA M20 TAK
0++ WILK ŁUKASZ WROCŁAW POLSKA WKURW_TEAM M30 TAK
0++ WOJDA PRZEMYSŁAW WAŁBRZYCH POLSKA FIZJOCENTRUM.PL M30 TAK
0++ WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MARCINOWICE POLSKA GLKS MARCINOWICE M30 TAK
0++ WOKAN MARCIN SZKLARSKA PORĘBA POLSKA M30 TAK
0++ WOŹNIAK RYSZARD BIERUTÓW POLSKA BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 TAK
0++ WRONA ŁUKASZ BOLEŚCIN POLSKA AKTYWNY WAŁBRZYCH M30 TAK
0++ WRÓBEL DAMIAN WROCŁAW POLSKA DYWIZJON 102 M20 TAK
0++ ZAGAŁA PIOTR ŚWIDNICA POLSKA WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL M40 TAK
0++ ZYCH MARCIN WROCŁAW POLSKA #SOBASTEAM M30 TAK
0++ ŻEBRACKI WOJTEK PRUDNIK POLSKA M30 TAK
0++ ŻUK ZBIGNIEW WAŁBRZYCH POLSKA KB FAURECIA WAŁBRZYCH STOOR M40 TAK
0++ ŻUKOWSKI PAWEŁ BOGUSZÓW-GORCE POLSKA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC M40 TAK
Liczba zarejestrowanych zawodników: 204
Limit pakietów startowych: 200
Liczba opłaconych pakietów startowych: 204