Wyniki: Charytatywny Bieg Plon Serca - sztafeta, dnia: 2019-09-15


Szczegółowe informacje

Miejsce imprezy: Legnica
Organizator: Fundacja Plon Serca
Koordynator:
Monika Cebulska tel. 792 255 526
Ewelina Cebula tel. 694 481 910
Biuro zawodów:
Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750

Telefon: +48 792 255 526
E-mail: fundacja@plonserca.pl
www: www.plonserca.pl

Opis zawodów

Zawody biegowe odbywają się w Parku Miejskim w Legnicy. Zawodnicy mają do wyboru: sztafetę 4 x 2,5 km lub start indywidualny na dystansie 10 km. Po zawodach regeneracja na stadionie lekkoatletycznym.
Cena pakietu dla sztafety wynosi 240 zł.Zapisując się zawodnik akceptuje poniższe oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Organizatora Fundację Plon Serca w celach związanych z prawidłową organizacją biegu, w tym na wysyłanie do mnie drogą elektroniczną na mój adres e-mail informacji organizacyjnych w celu pomiaru czasu i opublikowaniu wyników biegowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) oraz zgodnie z klauzulą informacyjną znajdującą się znajdują się na naszej stronie internetowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na adres e-mail podany przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczną, w tym dotyczących imprez, przedsięwzięć, produktów i oferowanych usług od Organizatora ? Fundację PlonSerca oraz podmioty współpracujące przy organizacji biegu.
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem oraz akceptuję ich warunki.
W przypadku potrzeby wystawienia FV ? proszę o kontakt: fundacja@plonserca.pl
Zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług akceptuję fakturę VAT wystawioną w formie elektronicznej przez Organizatora biegu.

Mapa poniżej prezentuje infrastrukturę zawodów:

Biegi wchodzące w skład zawodów:
1. I Charytatywny Bieg Plon Serca - sztafeta , 10.00 km, godzina: 16:00
Czytaj regulamin


1. Charytatywny Bieg Plon Serca - sztafeta. Zobacz

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/kolkreator/ftp/pomiarownia/include/daj_bieg.php:6 Stack trace: #0 /home/kolkreator/ftp/pomiarownia/imprezy_wyniki.html(250): daj_bieg('BCPS_S') #1 {main} thrown in /home/kolkreator/ftp/pomiarownia/include/daj_bieg.php on line 6